لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. تاثیر محتوا روی سئو | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو تاثیر محتوا روی سئو

بازگشت به صفحه اصلی

تاثیر محتوا روی سئو

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
سئو

هر آنچه شما به دانستن در مورد محتوای عنوان صفحه نیاز دارید.

داشتن یک خط پیشرفت خوب

سئو

هنگام سئو اولین مکان شروع برای نوشتن مطالب خود، ایجاد عنوانی بزرگ برای هر صفحه است.در آخرین پست من مورد  توجه بازدید کنندگان قرار گرفتم.این یکی از  کارهای اصلی عنوان صفحه است.سرفصل با برچسب عنوان متفاوت است. عنوان در نتایج جستجو نمایش داده میشود اما سرفصل یا عنوان درصفحه خودش مشاهده میگردد.برخی اوقات شما می خواهید  سرفصل و برچسب عنوان یکی باشند و گاهی اوقات نمی خواهید که اینگونه باشد.

در  عنوان MUST  کلمه کلیدی مورد کاربرد است و در سرفصل SHOULD کلمه کلیدی مورد استفاده است.همه اینها بستگی به قلابی  دارد که شما می خواهید برای به دام انداختن توجه بازدید کنندگان  استفاده کنید و توجه بازدید کننده خود را به ادامه و نگهداری خواندن جلب کنید .

در سئو مراقب باشید که عنوان و سرفصل شما زیاد دور از یکدیگر حذف نشوند.آخرین چیزی که شمامیخواهید بدست آورید اینست که  بازدید کننده  روی صفحه کلیک کند و سرفصلی  که با انتظاراتشان مطابقت نمی کند را بخواند.

یک سرفصل خوب به مردم میگوید که چه چیزی را آنها میتوانند ازمحتوایی که دنبال می کنند انتظار داشته باشند .چه اطلاعاتی را آنها یاد خواهند گرفت؟ چه مزایایی ارائه خواهد شد؟چه راه حل هایی را شما فراهم خواهید کرد؟

سرفصل به پروژه نیاز دارد و اطلاعات کافی را به بازدید کننده ای که به خواندن میخواهد ادامه دهد،می دهد و بیشتراز حدی که آنها به آن نیازی دارند ارائه نمی دهد.

یک مثال خوب  در این مورد” سرفصل خوب به افزایش رتبه بندی موتور جستجوی شما کمک میکند.” این ظاهرا فقط همه آنچه را که به دانستن آن نیاز دارم را به من می گوید.از سوی دیگر”چگونه سرفصلی بنویسم که باعث افزایش رتبه بندی موتور جستجو شود” دلیلی برای ادامه دادن به خواندن آن به من بدهید.میدانم قصد دارم چیزهایی را یاد بگیرم که دور از سرفصل نباشد.

محتوای قانع کننده بسازید

در سئو سرفصل مردم را به سمت محتوا می کشاند و آنها را علاقه مند میسازد طوریکه آنها به سمت آنچه شما میگویید شیرجه بروند.بنابراین محتوای شما نا امید کننده نیست.

خسیس نباشید.اجازه دهید تا مطالب شما به هر کجا که به آن نیاز است برود و هر چه خواننده میخواهد به آن بدهد.تنها زمانی  شما میتوانید محتوای بسیاری داشته باشید زمانی است که آنرا در  راه فرایند فروش به جای ترویج آن بدست می آورید.

به یاد داشته باشید هنگامی که خواننده تصمیم می گیرد آنهاخواندن را متوقف میکنند وهر آنچه به سمت آنها می آید انجام می دهند.اگر شما محتوای کافی  برای متقاعد کردن آنها ندارید پس آنها عملی را که شما آرزو دارید را انجام نمی دهند.

بازدید کنندگان سایت با تنوعی از شخصیت می آیند.به منظور صحبت کردن به زبان مخاطبانتان شما باید به نقاط کلیدی مختلفی ضربه بزنید.برخی از مردم میخواهند در مورد شما بدانند ،برخی در مورد محصولات یا خدمات شما و برخی دیگر از صلاحیت های شما مراقبت می کنند.

در سئو برخی دیگر از همه آنها مراقبت نمی کنند و میخواهند بدانند که چگونه محصول یا خدمات به طور خاصی به آنها سود می رساند.هنوز هم عده ای ممکن است بخواهند تاریخچه شما را بدانند و به دنبال علائمی برای اعتماد کردن هستند.اگر شما هریک از اینها را رها سازید .پس شما برخی تبدیلات بالقوه را از دست خواهید داد.مراقب باشید اگرچه شما نمی توانید خود را بیش از حد باریک کنید.شما نمی توانید، از شخص دیگری خواهش کنید.اما شما می توانید کار خوب معقولانه ای را انجام دهید تا  نشان دهید که چه کسی مخاطب اصلی شماست و مطمئن شوید که شما به نقاط کلیدی برای آنها ضربه می زنید.

بنویسید که به چه چیزی برای متقاعد کردن اکثر مخاطبانتان و نه بیشترآنها نیاز دارید.

جستجو کردن فرصت

در سئو زمانیکه کلمات کلیدی را برای محتوا بکار می گیرید ، فرصت های بسیاری برای اضافه کردن عبارات مورد هدف وجود دارد ،بدون اینکه محتوا را خراب سازد.به دنبال این فرصت ها باشید اما در هر فرصتی به پرتاب کلمه کلیدی نپردازید، تنها به دلیل اینکه شما می توانید.خوب نوشتن بدین معناست که از کلمات کلیدی  بطور محافظه کارانه استفاده کنیم.

هر پاراگراف پر از فرصت های کلمه کلیدی است اگر شما تا حد امکان هر کلمه کلیدی را اضافه کنید پس شما در خطر واقعی انباشتن کلمه کلیدی خواهید بود.آخرین چیزی که شما میخواهید محتوای غنی از کلمات کلیدی است تا کلمات کلیدی بسیاری در آن داشته باشید.بازدیدکنندگان شما که برای جستجوی یک سایت بر مبنای کلمات کلیدی می آیند و آنها در جستجوی زمان متفاوتی برای کسب محتوای پر از کلمات کلیدی  خواهند بود .پیام مملو از کلمات کلیدی خود را به سبب استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در محتوای کلمه کلیدی از دست خواهید داد.نظر من را دریافت کنید؟

ارتباط های داخلی

همانطور که در بالا ذکر شد،محتوای خوب فقط در مورد کلمات کلیدی نیست.این در مورد دادن هر آنچه مورد نیاز بازدید کنندگان است ،میباشد.گاهی اوقات شما نمی توانید همه آنچه را که آنها نیاز دارند و میخواهند را روی یک صفحه به آنها بدهید.گاهی اوقات شما در مورد چیز دیگری صحبت میکنید که نمی توانید بطور کامل بدون از بین رفتن کامل نکات آدرس بدهید.این جایی است که جادوی ارتباط ها می آید.

در سئو اغلب مردم از “درهم ریختگی” محتوایشان با لینک های بیش از حد می ترسند.آنها یک نظر دارند تنها یک نظر.شما می توانید به دریایی از لینک های بسیار بروید ، اما لینک های خیلی کم بدتر از لینک های با تعداد بیش از حد می باشد .به بازدیدکنندگان خود راه اکتشاف سایت خود را خارج از راهنما بدهید.اگر شما اشاره کنید به چیزی که در جای دیگری لینک آن شرح داده  شده است.اگر شما اشاره کنید به چیزی که باید اطلاعات بیشتری را در یک متن کامل ارائه دهید ،یک صفحه جدید محتوا و لینک شدن به آن را بنویسید.

لینک ها به مردم اجازه جستجو وپیدا کردن چیزهای دیگری را که به آن علاقه مندند را میدهند.چیزهای که به آنها کمک میکند تا اعتمادشان به شما را بدست آورند، چیزهایی که اطلاعات بیشتری به آنها میدهد، چیزهایی که به آنها چیزهای جدیدتری را یاد میدهد.حتی اگر آنها در راهنمای سایت شما پیدا شوند، بدون لینک ها این مناطق مهم سایت شما تاحد زیادی پنهان باقی خواهند ماند.

آن را زیبا بسازید

مطالب را روی چشمانتان آسان بسازید

در سئو پارگراف های بلند محتوا ممکن است همه حق امتیاز را بدست آورند اما آنها خسته کننده به نظر می رسند.و خسته کننده به لحاظ دیداری را به آسانی به دلتنگ ساده برای خواندن ترجمه می کند.

مطمئن شوید متن تان خوب به نظر می رسد.کار آگهی نویس اضافه کردن تصاویر نیست.اما این بدین معنا نیست که آگهی نویس نمی تواند آن را برای خواندن آسانتر سازد.

استفاده خوب از عناوین،زیر- عناوین،عنوان پاراگراف ها وسرفصل بخش ها  می تواند یک راه طولانی برای آسانتر ساختن محتوایتان بسازد.شما همچنین می توانید از نقاط گلوله ،برجسته کردن محتوا ، حروف کج ،لینک های بسیار و لیست های شماره گذاری شده استفاده کنید، همچنین محتوا را برای بهتر دیدن ،آسانترخواندن و قابل هضم تربودن بسازید.

محتوای وب سایت یکی از مهمترین عوامل در  دستیابی رتبه بندی  بالای موتور جستجو است . اما این حتی عامل بزرگتری در حصول اطمینان اجرا های  وب سایت با بازدیدکننده  است. سئو بدون محتوای خوب، یک سایت با موتور جستجو و بازدیدکننده نا موفق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *