لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. نویسندگی سایت با تمرکز بر سئو | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو نویسندگی سایت با تمرکز بر سئو

بازگشت به صفحه اصلی

نویسندگی سایت با تمرکز بر سئو

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
seo تخصصی

 هرآنچه شما به دانستن در مورد کپی رایت سئو  نیاز دارید.

آگهی نویسی

سئو بدون محتوای خوب کامل نیست.شما می توانید کلمات کلیدی را درتمام متنی که می خواهید  قرار دهید و ممکن است آن برای مدتی جهت  دستیابی به برخی ازرده بندی های  کلمات کلیدی مناسب و معقول مفید باشد، اما آن چیزی برای بهبود موفقیت طولانی مدت کسب و کار شما انجام نخواهد داد.

یک وب سایت بدون  آگهی نویسی خوب  ،یک اتومبیل ورزشی با موتور است که قادر به حرکت نیست.زیبایی  مهم نیست ،محتوای مطالب آنچه که مورد نیاز است را برای اطلاعات بازدید کننده ارائه می دهد.آنها نیازمند به آن هستند تا باعث فروش شوند(یا تبدیلات و یا هر چیز دیگری که بخواهید بازدیدکنندگان شما آن را انجام دهند).

درک کپی

برای محتوای مطالب موتور جستجو بر روی صفحه فقط یک دسته لغات می باشد. موتورها در تلاش هستند لغات را برای تعیین اینکه هر صفحه در چه موردی است ، بدون پیچیده ساختن  بیش از حد آن، آنالیز کنند.اگر صفحه وب موضوعات مختلفی را پوشش دهد ، آن را برای موتورهای جستجو جهت تعیین اینکه چه موضوعی برجسته و شایسته رتبه بندی است ، دشوار می سازد.این منجر به کاهش تمرکز میشود.

موتورهای جستجو  میلیونها صفحه وب را آنالیز کرده اند واز آن قادر به جمع آوری دانش مهم زبان های انسانها بوده اند.آنهایک ایده دارند اینکه چگونه لغات و موضوعات باهم کار کنند.این  واقعا در مورد اینکه کلمات کلیدی چند بار به کار برده شد نیست،اما تمرکز بر محتواست.اگر شما یک کلمه یا عبارت را بیش از حد بکار گیرید بنابراین این به عنوان دستکاری دیده خواهد شد.بسیار کم است وبه اندازه کافی مرتبط نیست.نوشتن زیاد یا کم متن به یک اندازه مورد نیاز است تا نیازهای بازدیدکنندگان خود را تامین کنید.

بکشید آنها را در

آگهی نویسی سئو  با آگهی نویسی عادی تفاوتی ندارد جز اینکه شما باید توجه خاصی به کلمات کلیدی داشته باشید.

در واقع اگر به لغات کلیدی توجه شود آگهی نویسی غیر سئو  بهتر خواهد بود. برای موتورهای جستجو در هر جستجونمی باشد، بلکه به خاطر استفاده از عبارات کلیدی است که خوانندگان را جذب می کند .به وضوح آگهی نویسی سئو  و نرمال متفاوت نخواهند بود.

چهار چیز اساسی که محتوای هر صفحه وب شما باید انجام دهند،وجود دارد.بدون در نظر گرفتن اینکه این صفحه اصلی،صفحه محصول،دسته بندی شده، یک مقاله و یا یک پست وبلاگ باشد.

گرفتن توجه

اگر خواننده صفحه و مطالبی را بازدید کند که قادر نباشد توجه آنها را جلب کند،بنابراین آن را ترک می کند.آنها به صفحه یا سایت دیگری  می روند و شما امکان یک تبدیل را از دست داده اید.

درخواست نیازهایشان

هنگامی که شما توجه شان را جلب کردید  پس از آن شما  باید پرونده خود را بسازید .ساده ترین راه برای انجام این کار اینست که درخواست تجدیدنظر روی واژه هایشان را به آنها بدهید.شما در حال حاضر  این سوال را دارید  که آنها چه می خواهند،اما شما باید مطالب خود را بنویسید تا به آنها نشان دهید که شما نیازهایشان را درک می کنید.

چه چیزی آنها را بر می انگیزد تا آنچه را شما ارائه می دهید، جستجو کنند؟ به واسطه بازگویی واضح مجدد نیاز ها ، شما در یک موقعیتی هستید تا نشان دهید که شما راه حل را دارید. به سمت جزئیات بزرگ اینکه چرا راه حل شما سمت راست است بروید و سپس به توضیح همه مزایای انتخاب کردن شما به عنوان راه حل آن بپردازید.

سوال بپرسید

سوالات افکار اشخاص را میسازند.اغلب اوقات سوال پرسیدن در آغاز و سپس ارائه پاسخ بسیار موثرتر از ارائه پاسخ به تنهایی است. سوالات باعث ملاحظه  خوانندگان شما میشود   که چرا آنها در حال خواندن هستند وسپس در جستجوی پا سخ به سوالی هستند که تا بحال نمی دانستند که این سوال را داشتند.

چه نوع سوالاتی را شما باید بپرسید؟فقط به اصول اولیه برگردید.چه کسی؟ چه چیزی؟ چه موقع ؟ چرا؟ چگونه؟ کجا؟ هر یک از اینها میتوانند خیابانی برای یک مقدار خوبی از اطلاعات اضافی که ممکن است برای خواننده مهم باشد را ارائه دهد.

اطلاع رسانی

در نهایت ،مطالب خود را باید اطلاع رسانی کنید.بازدیدکننده راه یادگیری چیزهای ارزشمند فراگرفته است.و نه تنها در مورد شما،محصول و خدمات شما،بلکه درمورد آنها به خوبی نیز هست.بازدید کننده نیاز دارد بداند که شما دقیقا  آن چه را که آنها به آن نیاز مندند را دارید.شماباید اطلاعات کافی برای توجیه  خرید از شما به لحاظ فکری و عاطفی فراهم کنید.

راه اطلاع رسانی نشان میدهد که چگونه محصول و خدمات شما می تواند زندگی آنها را بهتر سازد و به آنها زمان ،پول و وقت بیشتری میدهد.شما همچنین می توانید با دادن  ایده  چگونگی استفاده از محصول یا خدمات خود، به آنها انگیزه مضاعف برای خرید بیشتر را بدهید.

پنج قانون آگهی نویسی

پنج قانون اساسی برای نوشتن مطالب وب سایت خوب  وجود دارد،که برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو جذاب است .

اجتناب از کارهای گرافیکی در متن

موتور های جستجو در باره خواندن متن در فرمت گرافیکی  خوب نیستند .آن ها  در این مورد بهتر شدند، اما من فکر میکنم این همیشه مشکل دار خواهد بود،بویژه هنگامی که همراه با گرافیک شلوغ و فونت های غیر استاندارد می آید.بنابراین در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی،این ایده خوبی است که متن خود را خارج از گرافیک حفظ کنیم.

شما همچنین باید کاربر را نیز در نظر بگیرید.برخی از کاربران با تصاویر خاموش یا نمایشگرهای کوچک تلفن های همراهشان جستجو میکنند.متن در آن گرافیک ها ممکن است برای خواندن دشوار یا غیر ممکن باشد.اگر محتوای مطالب ارزش خواندن داشته باشند سپس اطمینان حاصل کردن ازاینکه اکثر فرمت ها قابل خواندن هستند،ارزش می یابد.

به کاربران قبل از موتورها فکر کنید

در ابتدا بازدیدکنندگان شما می آیند.موتورهای جستجو از شما نمی خرند،آنها نظری نمی نویسند و آنها پیامی نمی گذارند.اما مردم انجام میدهند.موتورهای جستجو تنها آن چیزی را میخواهند که مردم میخواهند،بنابراین به مردم آنچه را میخواهند بدهید و آنچه را که موتور های جستجو میخواهند.در اکثر موارد ،به خودتان بخاطر آن پاداش دهید.

نوشتن مطالب کافی

چه میزان مطلب کافیست؟فقط شما می دانید.شما نیاز به نوشتن مطالب کافی برای داشتن امتیاز دارید و نه بیشتر .هر بازدید کننده به میزان  متفاوت مطالب برای خواندن به میزان متقاعد شدن ،نیازمند است  .کسی را رها نکنید.

۴٫عبارات مورد هدف، کلمات نیستند

مردم ندرتا کلمات را جستجو میکنند،آنها عبارات را جستجو میکنند.دانستن عبارات برای نوشتن مطالبی که از خواسته های بازدید کنندگان می گوید، ضروری است. عبارات همچنین کلمات را در متن قرار میدهد و به آن چه که جستجو گر واقعا به دنبال آن هست معنا میدهد.

اجبار نکنید

نوشتن مطالبتان  با استفاده از قوانین فوق باید طبیعی کار کند.اگر کار نکرد هیچ چیزی را تحمیل نکنید.اگر شما تلاش کنید با عباراتی کار کنید که مناسب صفحه شما نباشد،آن عبارات را به صفحه دیگری انتقال دهید. اگر شما تلاش کنید مطلبی را تهیه کنید که با انواع بازدید کنندگان صحبت کند .از شکستن مطالب  خاموش به بخش های دیگر سایت از قبیل مقالات و آموزش نترسید.این به نوشتن برای بازدید کننده بر میگردد.اولین و مهمترین نیازشان را ملاقات کنید و سعی نکنید چیزی را که کار نمی کند اجبار کنید.

همانطور که دربالا گفتم، آگهی نویسی سئو  با آگهی نویسی استاندارد تفاوت چندانی ندارد.همه چیز در مورد ایجاد مطالب خوب است که بازدید کننده را جذب میکند و مطابق با معیار خاصی از نظر استفاده از کلمات کلیدی میباشد. من در بخش ۱۲ به برخی از مثالهای کلیدی  درباره چگونگی نوشتن مطالب خوب که بطور یکسان برای موتورها و کاربران خوب است، می پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *