لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید

بازگشت به صفحه اصلی

هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
بهینه سازی سایت

راهنمای بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو

بخش ۱- هر آنچه که شما نیاز دارید در مورد سئو  بدانید اما از پرسیدن آن می ترسید!

زمانیکه شما در حال نوشتن در مورد سئو به اندازه زمانی که من بودم بودید برخی اوقات احساس می کردید که چیز دیگری برای گفتن وجود ندارد . ما فراموش کردیم که همیشه یک چیز جدید برای یادگیری سئو وجود دارد و فرصتی  برای خواندن هر مقاله ای که تاکنون با این موضوع نوشته شده است نداشتیم .

برای روشن شدن موضوع ، میخواهم به اساس و پایه های سئو بپردازم.

اخیراٌ به سخنرانی برای  سایتی دارای  وبلاگ های مجانی زیبایی با میزبانی اورآل در شهر نیویورک دعوت شدم. اکثر شرکت کنندگان برای وبلاگ ها مینوشتند یا مسئول وبلاگ های شرکتهایی که در انجا کار می کردند بودند.یک سهم خوبی از تولیداتشان را در میان وبلا گ ها فروخته شد.بسیاری از مثال هایی که من در این سری استفاده میکنم به طور مستقیم برای اندسته از  حضاری است که میتوانند انها را در میان صنعت بازرگانی و فروش تولیدات و خدماتشان به کا ر گیرند.

رمز برگشت به اساس و پایه تصمیم گیری در مورد چیزهایی که بدست می اید و چیزهایی که شامل نمی شود میباشد .من مطمئنم تعداد زیادی از اساس ها برگشت داده شده در حالیکه برخی از چیز هایی که دراینجا ذکر شده میتواند مورد بررسی و پیشرفت قرار داده شود.بهر حال اطلاعات سئو که من در اینجا آماده خواهم کرد چیزهای مورد بررسی ضروری خواهد بود. وشاید این یک راه بهتری باشد برای جستجوی این موضوع نه به عنوان سئو ۱۰۱اما نسبتاٌ ضروریات سئومی باشد .امیدواریم ، که شما در یادگیری در این موضوع چیزهایی جدیدی را یاد بگیرید و تصورات اشتباه قبلی و افکار تایید شده را دور بریزید.

هر سایتی باید در جایی شروع شود.زمانی میرسد که ما از مردم میشنویم که زیبایی در باطن است.مانند اغلب صحت وب سایتها. طراحی  سایت ها ممکن است در ظاهرزیبا و چشم نواز باشد در حالیکه عناصر سئوچیزهای هستند که کمی بیشتر………

با کمی کار شما می توانید وب سایت های زشت سئورا به خدای بازاریابی  وب مجلل تبدیل کنید . اما نکته در اینجاست ،شما باید در جایی شروع کنید ،کمی حرکت به سمت جلو با اجرای یک استراتژی خوب  سایت شما در مدت کوتاهی در راههای مختلفی خواهد افتاد.

چهار مزیت اساسی سئووجود دارد که پایه موفقیت آنلاین هستند در اینجا آورده شده است .و در اخر انچه که ما در جستجوی ان هستیم تجارت بیشتر است.اما برای بدست آوردن آن چیزهای کم وجو دارد و نیاز هست به رسیدگی استراتژی بهینه سازی شما.

چهار مزیت اساسی سئو

ساختن سئونکاتی را متذکر میشود که میتوانید صفحات  خودتان را برای اهداف کلیدی تان رتبه بندی کنید . شما نیاز دارید که مطمئن شوید که اول موتور هابی جستجو می توانند انها را پیدا کنند و دوم اینکه انها را کشف کنند.این شما را مطمئن میسازد که شما یک طراح موتور جستجوی قوی موافق دارید. انجام دهید این کار را با اطمینان ذاشتن ازدرستی هدایت لینک ها انجام دهید.هدایت سایت شما باید سلسله مراتب پایه ریزی  شده مناسب داشته باشد .و محتویات آن قابل خواندن باشد.در مورد این مطلب به جزییات بیشتری در این سری خواهیم رسید.

رتبه بندی

این اون چیزی که ما همه سئورا برای آن میخواهیم ، درسته؟ واقعا،من امیدوار نیستم .ما در مورد دو مزیت دیگر که در آینده مهم خواهد بود بحث خواهیم کرد.اما در حالیکه رتبه بندی بخش مهمی از سئواست ، انها هدف درآنها و خودشان نیستند .تعداد زیادی از مردم نگاه میکنند به رتبه بندی و فکر میکنن” من از دست داده ام x مقداری از تجارتم را زیرا من رتبه بندی نشده ام #۱٫ این ممکن درست باشه یا نباشه . رتبه بندی مختلف نرخ  پس روی تجارت را تولید میکند. این مهم است که بدانیم  رتبه بندی بازار فروش را نمی سازد.انها فقط راهی را در در تولید میکنند وممکن نیست انهایی که می ایند در رتبه# ۱ به اندازه انهایی که به رتبه # ۵ می رسند برای خرید آماده باشند.

ویزیتورها

یکبار شما شروع کنید به بدست آوردن رتبه حتی برای حجم اندک اما واژه های کلیدی مهم ، شما شروع خواهید کرد به دیدن ویزیتورها که بالارفتن ها را محاسبه میکنند. دوباره، این خوبه اما هدف نهایی که شما سعی میکید به آن دست یابید نیست.

تبدیل

این هدف بزرگی است،سرانجام تمام هدف بهینه سازی موتور جستجو خواهد بود.سئوبیشتر از کمک کردن شما در رتبه بندی است و راندن دادو ستد بر روی سایت شماست. این باید همچنین کمک بکند به شما که حسابها و سود هایتان را افزایش دهید .یک تبدیل میتواند هر چیزی که شما میخواهید باشد، یک نظر بر روی وبلاگ شما ،یک دانلود از کاغذ سفید، دنبال کردن تویییتر ،یا خرید یک تولید. این مهم است که بدانید چه تبدیلاتی هستند که شما می توانید قرار دهید برای اهداف بهینه سازیتان را برای کمک به رسیدن به آنها.

موتورهای جستجو احمق هستند!

در میان فرایند سئواین مهم است که بخاطر داشته باشیم که موتورهای جستجو به همان اندازه که هوشمند و پیشرفته هستندهنوز  زیبا و احمق هستند.انها نمی توانند هدف و منظور خود را بگویند.بنابراین اگر منظور و هدف نیاز  است بخاطرتعیین کردن ارتباط یک صفحه یا کلید واژه، موتور های جستجو نا آگاه هستند.قسمتی از فرایند سئوبیرون رفتن از راه شما برای  درست نوشتن چیزهایی خارج از موتور جستجو بنابراین حدس زدن آن نیاز نیست.

به یاد داشته باشید که ویزیتور ها میتوانند خودشان کند ذهن و لال  زیبا باشند .مالکان حرفه همیشه در حال شکایت در مورد تماسهای سوالات شان  درباره اطلاعات که به وضوح در وب سایت ها ذکر شده است می باشد. البته این  طور نیست که ویزیتور های شما واقعا احمق هستند .انها در برابر چیز هایی که آسان نیستند نا شکیبا هستند . سختی سایت شما قابل هدایت است.اطلاعات را پیدا کنید.یک خرید بسازید یا یک تبدیل را بدست آورید .آنها به سمت سایتهایی که چیز ها در آن آسانتر است حرکت خواهند کرد.همچنانکه ما در میان فرایند سئومی رویم در حال جستجوی چیزهایی خواهیم بود که سایت ما را برای فهمیدن آسانتر میسازد،هدایت و فرایند برای موتور های جستجو و ویزیتور ها، و در حالیکه اکثر این اطلاعات “اسا سی” هستند این همان پایه و اساسی است که هنوز موضوعی برای موتور جستجو است.

منتظر بخش های بعدی باشید.

نظرات شما به ما کمک خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *