لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. کلمات کلیدی برای سئو سایت | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو کلمات کلیدی برای سئو سایت

بازگشت به صفحه اصلی

کلمات کلیدی برای سئو سایت

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
seo سایت

هر آنچه شما به دانستن در مورد توصیف کننده های کلمات کلیدی نیاز دارید.

توصیف کننده های اصطلاح اصلی

در طراحی وب سایت بهینه سازی وب سایت خود برای اصطلاح اصلی تنها بخشی از فرایند بهینه سازی است.اکثریت قریب به اتفاق جستجوها با استفاده از عبارات بسیار خاص و طولانی انجام شده اند. در زمان تحقیق کلمات کلیدی ،این عبارات واقعا چیزی بیشتر از اصطلاح اصلی با توصیف کننده های کلیدی اضافه شده به آنها نیست.

در طراحی وب سایت با استفاده از ابزار تحقیق کلمات کلیدی خود شما می توانید ده ها ویا حتی صدها توصیف کننده برای هراصطلاح اصلی را پیدا کنید.هریک از این عبارات جدید باید به دقت برای تناسب با سایت شما آنالیز شوند، خواه این اهداف آنچه شما ارائه میدهید باشد یا خیرو باید متناسب با محتوای صفحه برای اصطلاح اصلی به کار برده شود ،کسانی که نمیتوانند، آن را برای بهینه سازی به صفحات دیگر، دور انداخته ویا کنار بگذارند.

در طراحی وب سایت برخی از توصیف کنندگان صرفاٌ اصطلاح اصلی یکسانی درفرم های مختلف از قبیل اسم های جمع،زمان های گذشته،متعدی و غیره هستند.توصیف کننده های دیگر مطالب اضافی را برای اصطلاح اصلی تهیه می کند، اما تاثیری روی معنای عبارات نمی گذارد.توصیف کننده های دیگر معنای عبارات را تغییر می دهند و ممکن است برای بهینه سازی  با اصطلاح اصلی اولیه یا صفحه مناسب نباشد.

در طراحی وب سایت اگر اضافه کردن کلمه “تخفیف” برای شما به کار برده نشود پس آن توصیف کننده ای نیست که شما آن را می خواهید. اگر بیشتر آنچه را که شما پیشنهاد می دهید شامل تخفیف نباشد.اما شما یک بخشی را دارید که در آنجا آیتم های تخفیفی معین را لیست می کنید .پس از آن یک عبارتی است که روی یک صفحه مختلف از اصطلاح اصلی واقعی بهتر بهینه سازی میشود.هر توصیف کننده ای که به اصطلاح اصلی اضافه می شود باید به دقت بررسی گردد تا این اطمینان حاصل شود که به اصطلاح اصلی تعلق دارد یا خیر.

برخی از توصیف کننده ها همچنین  در تضاد مسقیم با یکدیگر هستند.زمانیکه صحبت از طلا و جواهر است شما نمی خواهید “ارزان” و”فهرست” را در همان صفحه استفاده کنید.ملاحظات بسیاری شبیه به این وجود دارد که باید قبل از انداختن فقط یک دسته توصیفات واژه اصلی مرتبط  روی صفحه حساب گردد.

تقسیم بندی کلمات کلیدی

در طراحی وب سایت چهاربخش متمایز کلمات کلیدی وجود دارد که هر یک ارائه دهنده یک مرحله متفاوت از چرخه خرید جستجو گران هستند.پس از رفتن در میان فرایند بالا شما باید با یک یا چند گروه از کلمات کلیدی  که می تواند به یک یا چندین صفحه بهینه سازی شود، آنجا را ترک کنید  .گام بعدی اینست که هر گروه یا بخش از آنها و یا حتی بیشتر را ، بر اساس آندسته از بخش های کلمات کلیدی بکار ببرید.

پژوهش: محققان در همان لحظه آغازین چرخه خرید هستند و به طور کلی نمی دانند چه چیزی رامی خواهند . آنها به موتورهای جستجو می روند تا اطلاعات بسیار کلی پیدا کنند  که به آنها کمک  کند تا گزینه هایشان را محدود سازند .اینها به طور کلی اصطلاحات اصلی بهمراه بسیاری از توصیف کننده ها ویا بدون آنها هستند. این اصطلاحات به صفحات سطح بالایی بهینه سازی خواهد شد.

فروشگاه: خریداران به مرحله بعدی چرخه خرید، با محدود کردن سوالات شان به سطح طبقه بندی محصول منتقل می شوند. جستجوگران به دنبال ویژگیها و واریانس های  مختلف بین محصولات هستند و بر روی ویژگیهایی که می خواهند تصمیم گیری می کنند.این کلمات کلیدی می توانند به راحتی روی طبقه بندی محصولات و مقایسه صفحات بهینه سازی شوند.

خرید: جستجو گران که آماده خرید هستند و هر آنچه را که دقیقا میخواهند رامعین می کنند و در حال حاضر آنها به دنبال مکان مناسبی برای خرید آنها هستند.آنها به دنبال فروشگاهی مطابق با معیارهای مناسب برای خرید از قبیل اعتماد نام تجاری، قیمت، ضمانت، سیاست حمل ونقل،سیاست بازپرداخت ، خدمات مشتریان و غیره می باشند.این کلمات کلیدی می توانند به صفحات محصول بهینه سازی شوند.

اطلاعات: اطلاعات به طورکلی به صورت عبارات “چگونه به” نمایش داده می شوند .این اشخاص به دنبال خرید نیستند اما به دنبال اطلاعات و آموزش خودشان هستند.این پرسش ها به بهترین شکل روی وبلاگ ها و صفحات مقاله بهینه سازی شده اند.آنها مشتریان مستقیم نیستند اما آنها به ساخت یک وب سایت با منبع قوی وترسیم  لینک ها و مخاطبان وفادار کمک می کنند.تقسیم بندی کلمات کلیدی برای اطلاعات سایت ها و وبلاگ ها اندکی متفاوت تر از سایت های فروش محصولات وخدمات است.در سایت های اطلاعاتی همه کلمات کلیدی می توانند برای توسعه محتوا بکار برده شوند بنابراین این یک موضوع تعیین کننده است که چه نوع کلمه کلیدی می تواند محتوای مطالب شما را تولید کند و چه کلمات کلیدی با هم مورد هدف قرار گیرند.با استفاده از همین روند حذف از  بالا شما می توانید همه کلمات کلیدی را به سه گروه متمایز تقسیم بندی کنید.

مباحث گسترده: اشخاص به دنبال اطلاعات کلی در مورد موضوع عمومی هستند آنها می خواهند به یادگیری بیشتردر مورد آن بپردازند.شما باید با اطلاعات عمومی شروع کنید زیرا  این جستجو گران معمولا به دنبال جزئیات خاص زیادی نمی باشند.

خواسته های خاص: این جستجو گران به دنبال پاسخ به سوالاتی که ممکن است داشته باشند ، هستند.آنها به دنبال راه حل یک مشکل ویا بهترین راه برای بدست آوردن نتایج مطلوب می باشند.

اهمیت فوری: جستجو گران به دنبال راه حل هایی هستند که مجموعه ایی از معیارهای بسیار خاص را ملاقات می کنند.این برای تولید پاسخ های همه جانبه گسترده کافی نیست، آنها به دنبال چیزی هستند که بطوربسیار خاصی برای وضعیت شان بکار برده شود.

کلمه کلیدی ROI

در طراحی وب سایت هنگامیکه تصمیم می گیرید نهایتا کلمات کلیدی را روی سایت خود بهینه سازی کنید ،شما می خواهید بهترین ROI را در ذهن خود بخاطر بسپارید. نمودار بالا یک قانون بسیار عمومی را نشان میدهد هنگامیکه به تعیین کردن کلمات کلیدی که بهترین ROI را تولید می کند، می پردازد.

در طراحی وب سایت عباراتی با یک یا دو کلمه می توانند اغلب مقدار زیادی ترافیک ایجاد کنند اما تبدیلات از آندسته از کلمات کلیدی بسیار کم است.این می تواند ترافیک انبوهی  را بسازد که کلمات کلیدی آن را ایجاد کرده اند.اما بیشتر ترافیک به معنای منابع مصرفی بیشتر است از جمله پاسخ دادن به تماس ها و ایمیل ها.

در انتهای پائین طیف عبارات پنچ و شش کلمه ای هستند.توانایی وارونه کردن این عبارات بسیار خوب است،ترافیک بسیار زیادی وجود ندارد ،بنابراین  کل تبدیلات بسیار پائین است. این ها کلمات کلیدی هستند که شما برای بهینه سازی می خواهید اما وقت طیادی را صرف آن نکنید.در غیر اینصورت شما ارزش  فروش آنها را از دست خواهید داد.

منطقه ROI شاد با عبارات سه و چهار کلمه ای است،این ترافیک و نرخ تبدیل خوبی را ایجاد می کند.تمرکز حجم عظیمی از تلاش های شما در اینجاست که شما بیشترین ارزش را دریافت خواهید کرد.

به یاد داشته باشید که در طراحی وب سایت ،طول کلمه کلیدی تنها عامل مهم در انتخاب کلمه کلیدی نیست.

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که واژه ای را برای مخاطبان مورد هدف خود انتخاب کرده اید که سود آورترین فروش را ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *