لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. یافتن کلمات کلیدی برای سئو سایت | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو یافتن کلمات کلیدی برای سئو سایت

بازگشت به صفحه اصلی

یافتن کلمات کلیدی برای سئو سایت

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
بهینه سازی موتورهای جستجو

هرآنچه شما به دانستن در مورد واژه های اصلی لغت کلیدی نیاز دارید.

تحقیق زمان بر است

در سئو فرایند تحقیق در مورد لغات کلیدی را نباید با عجله انجام داد، هر مرحله از فرایند پژوهش باید عمدی اجرا شود. این تضمین میکند که شما زمان را صرف  یافتن واژه های مرتبط و دور انداختن واژه های غیر مرتبط کنید.هرگونه تلاش باشتاب و عجله در فرایند تحقیق احتمالا شمارا  به سمت مسیرها ی اشتباه راهنمایی می کند..در بهترین و بدترین شرایط شما باید دوباره به استراتژی مورد هدف قرار دادن کلمات کلیدی کلی خود دوباره فکر کنید.

متاسفانه روند تحقیق همیشه خطی نیست،شما اغلب می توانید روی چند مرحله فرایند تحقیق وابسته به زمانی که در آن لحظه روی آن کار تمرکز کرده اید کار کنید.همپوشانی و حرکات رو به جلو و عقب بسیاری در این فرایند وجود دارد.اما به مراقبت نیاز دارد که شما همه را جستجو نکنید یا مرحله ای را ترک نکنید.

کلمات کلیدی طوفان مغزی

در سئو شما میتوانید فرایند پژوهش کلمات کلیدی را هر جایی جستجو کنید، اما من دوست دارم با فهرست پاک آغاز کنم. شما با کدام کلمات کلیدی فرایند تحقیق را شروع می کنید؟ طوفان مغزی را انجام دهید.

طوفان مغزی اجازه میدهد شما لیستی از کلمات کلیدی از دیدگاهی بی غرضا نه بدست آوردید. فرایند طوفان مغزی بدین معنا نیست که فقط بنشینید در اطراف هم و به عبارات فکر کنید.هر چند قسمتی از آن می تواند این گونه باشد.طوفان مغزی خوب با پرسش سوالاتی آغاز می گردد که در نهایت منجر به پاسخ می گردد.همچنین پاسخ ها کلمات کلیدی شما خواهد بود.

ابتدا، فکر کنید چه سوالاتی به شما مربوط می گردد.سعی نکنید به همه آنها پاسخ دهید شما وقت دارید در وقت دیگری این کار را انجام دهید،اما لیستی از سوالات را تدوین کنید که به شما کمک خواهد کرد تا کلمات کلیدی را که در جستجوی آنها  هستید را بیابید.

در سئو هنگامیکه که شما لیست خوبی از سوالات دارید ، هر جستجویی برای یافتن پاسخ مورد نیاز شما را انجام میدهد.آن پاسخ ها به شما پایه ای از کلمات کلیدی را میدهد سپس شما می توانید آن را به عنوان ابزار تحقیق آنلاین برای جستجوی عبارات مرتبط بکار گیرید.عبارات مرتبط محدوده وسیعی از تنوع را در نحوه جستجوی موضوع شما ارائه میدهد.

اصطلاحات اصلی اولیه را بیابید

در سئو بدون شک در طوفان مغزی و فرایند تحقیق شما لیستی از صدها عبارات را گرد آوری خواهید کرد.شما میخواهید فرایند را تاحد امکان ساده نگه دارید، بنابراین ما با حذف آنچه اصطلاح اصلی نیست شروع خواهیم کرد .

اصطلاح اصلی یک عبارت کلیدی و از ملزومات است.این به اندازه کافی و خاص نتایج مربوطه را ارائه میدهد.اما به طور گسترده برای پوشش طیف وسیعی از عبارات هدفمند تر و خاص است.به طور کلی یک اصطلاح اصلی خوب دو یا شاید سه کلمه است.در موارد نادر یک اصطلاح اصلی می تواند یک کلمه باشد، اما تنها زمانیکه جایی برای تفسیرهای دیگر وجود ندارد.

تنها توصیف کننده را بر  روی یک اصطلاح اصلی به کار ببرید زمانیکه لازم است مطمئن شوید که جستجو گر میخواهد به صفحات مربوطه راهنمایی شود.برای مثال کلمه “کیف” می تواند معنای هر چیزی از “کیسه زباله” تا “کیسه خواب” باشد. این یک اصطلاح اصلی است که به یک توصیف کننده مرتبط با جستجوگر نیازمند است. اگر مرتبط نباشد این یک اصطلاح اصلی نیست.

هر صفحه وب سایت شما باید یک اصطلاح اصلی منفرد ،مرتبط با آن داشته باشد.شما ممکن است چندین  صفحه روی سایت خود بیابید که برای یک اصطلاح منفرد بسیار مناسب هستند.این در طی فرایند تحقیق خوب است اما در زمان بعدی شما میخواهید مطمئن شوید که شما مناسب ترین صفحه را برای هر اصطلاح اصلی منفردانتخاب کنید. دیگران باید اصطلاح اصلی خودشان را بیابند.

در سئو تحقیق  اصطلاح اصلی خود را  تا زمانیکه شما مطمئنید که هیچ تنوع ممکن بیشتری  که ترافیک قابل اندازه گیری را تولید می کند وجود ندارد، متوقف نکنید. با استفاده از ابزار پیشنهادی کلمات کلیدی قابل دسترسی در اکثر برنامه های تحقیق کلمات کلیدی همه تغییرات مربوط با اصطلاحات اصلی خود را پیدا کنید.به عنوان مثال “کیسه سفر” می تواند ” کوله پشتی”و همچنین ” چمدان” (یک مورد نادر از اصطلاح اصلی تک کلمه ای) و “کیف قابل حمل ” باشد.هر کدام از اینها می تواند حتی برای یافتن تغییرات اصطلاحات اصلیتا حد امکان  جستجو شود.من تقریبا در هر صنعتی کار کرده ام قادر بودم راههای مختلف فکر جستجوگران را از همان محصولی که صاحبان سایت نداشتند را پیدا کنم .برخی اوقات این تغییرات زیاد جستجو نمی گردد اما در زمان دیگر آنها محبوبتر از اصطلاحاتی است که صاحبان سایت گفته بودند بسیار مهم است. دانستن این گزینه های پیشرونده می تواند تفاوت چشمگیری را در مسیری که شما با کمپین بهینه سازی خود می روید بسازد.

نقشه برداری سایت اصطلاحات اصلی

در سئو پس از آنکه شما لیستی جامع از اصطلاحات را باهم قرار میدهید و قبل از اینکه شما اجرای تحقیق عمیق برای یافتن عبارات خاص آغاز کنید شما میخواهید جایی را که اصطلاحات اصلی شما با سایت خودتان یکی می شود را نقشه برداری کنید.برای برخی صنایع این به آسانی نگاه کردن به محتوا و اختصاص یافتن اصطلاحات اصلی به صفحات است. برای دیگران،جایی که تعداد زیادی تنوع اصطلاحات اصلی با معنای دقیقا یکسان  وجود  دارد ، می تواند سخت تر باشد.

در سئو اختصاص یافتن اصطلاحات اصلی به صفحات باید بسیار با دقت انجام شود، شما نیاز دارید اطمینان حاصل کنید از محتوا هر صفحه که ۱۰۰ درصد به طور طبیعی مناسب است ویا محتوا به آسانی برای مناسب بودن با  اصطلاحات اصلی سازگار شود.یک مثال خوب “هزینه جداسازی” در برابر “هزینه تقسیم بندی” است.هر دو اینها الزاما معنای یکسانی دارند اما هردو متناوبا جستجو می گردند(هرچند یکی بیشتر از دیگری). محتوای صفحه در مورد “هزینه جداسازی” می تواند به آسانی برای “هزینه تقسیم بندی ” بدون تغییر معنا و تمرکز صفحه وفق داده شود.

اگر شما نمی توانید یک کلمه کلیدی مناسب بدون تغییر مشخص پیام صفحه بسازید،پس شما اصطلاح اصلی دیگری را ،یا صفحه دیگری را برای اصطلاح اصلی  پیدا کنید .

توصیه میکنم اصطلاحات اصلی خود را قبل از اختصاص یافتن صفحات به آنها بهینه سازی کنید . معین کرده اند که اصطلاحاتی که با حجم بیشتری جستجو شدند، مرتبط ترینند، که در مخاطبان مورد هدف آورده شده اند و بیشترین فروش را تولید میکنند. اینها همه فاکتورهای مهم تعیین کننده اند که اصطلاحات اصلی از بقیه بسیار مهم ترند.

با بهینه سازی اصطلاحات اصلی خود شما می توانید بهینه سازی کنید و تحقیق کنید آنهایی را که در آغاز بسیار مهم اند و قبل ازحرکت به سمت اصطلاحاتی با اولویت پائین تر ،بهینه سازی و تحقیق کنید.بهینه سازی اصطلاحاتی  با اولویت بالا بخشی از وقت شما را می گیرد ،بنابراین رها کردن اصطلاحات ثانویه برای بعد ، استراتژی بهینه سازی خوبی است.

قبل از آنکه شما به سمت مرحله بعدی فرایند تحقیق کلمات کلیدی حرکت کنید ، شما باید اطلاعات کافی برای شروع بهینه سازی سایت خود داشته باشید . با اصطلاحات اصلی و نقشه ای که در آن هر اصطلاح اصلی اجرا می گردد.شما می توانید اجرای بهینه سازی بسیار وسیع و سریع وب سایت  را آغاز کنید.رفتن به صفحه در یک زمان، بهینه سازی برچسب عنوان ، برچسب توصیف متا ،سرفصل ها و حتی اندکی از مطالب.

من نمی خواهم وقت زیادی بر روی هر صفحه صرف کنم ،همچنین شما می توانید در وقت بعدی  بهینه سازی عمیقی را انجام دهید،زمانیکه شما کلمات کلیدی بیشتری برای کار با آن دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *