لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. کلمات کلیدی مناسب برای سئو | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو کلمات کلیدی مناسب برای سئو

بازگشت به صفحه اصلی

کلمات کلیدی مناسب برای سئو

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
سئو وب سایت

هرآنچه در مورد لغات کلیدی نیاز است بدانید

لغات کلیدی چاپهای-آبی ازهمه تلاشهای بازاریابی خود که براساس آن ساخته شده،می باشند.ابزارهای تحقیق لغات کلیدی، نگرش ارزشمندی را نسبت به اینکه مردم چه لغاتی را برروی موتورهای جستجوی اصلی جستجو کنند، ارائه می دهد.اما ابزار پژوهش فقط اولین گام در فرایند بررسی لغات کلیدی که بسیار کامل و خوب برنامه ریزی شده، می باشد.ابزار بزرگ شبیه کشف لغات کلیدی و ردیاب لغات یا حتی ابزار گوگل به شما هدف هر جستجویی را نمی گویند،با این حال آن اطلاعات می توانند با اندکی آنالیز و سازمان دهی لغات کلیدی نتیجه گیری شوند.

اما قبل از پرداختن به آن، توجه کنید  که مردم چگونه جستجو می کنند، بدین ترتیب  ما بهتر میتوانیم درک کنیم که چگونه لغات کلیدی خود را به کمپین بهینه سازی موثر بخش بندی و سازماندهی کنیم .

نحوه جستجو کردن مردم

چگونه جستجوی مردم پس از سالها جستجو کردن تغییر یافته است.زمانی اکثریت جستجوگران  پرسش لغت را استفاده می کردند.در نهایت آنها شروع کردند به فهمیدن آنها وبهتر بدست آوردن آنها و نتایج هنگامیکه شما کمی اطلاعات بیشتری را در مورد آنچه در  جستجویش هستید  به موتور جستجو می دهید، دقیق ترخواهد بود.دقیق ترین عبارت جستجو را در جستجوی خود استفاده  کنید ،دقیق ترین نتایج آنهایی که بر میگردند، خواهد بود.مطالعات نشان داده اند که عبارات ۴ و ۵ کلمه ای اغلب ROI بالاتری از طراحی سایت عبارات یک و دو کلمه ای دارند چون جستجوگر با احتمال بیشتری نتایجی را که مورد نیازشان بوده را بدست می آورند.

حرکت نزولی عبارات طولانی پتانسیل ترکیب کلمات  کلیدی را افزایش میدهد.بنابراین تعداد جستجوها برای هر عبارت بطور چشمگیری کاهش می یابد.این مسئله بهینه سازی را سخت تر میسازد.به جای بهینه سازی برای هر عبارت عمومی ،شما باید برای پنج عبارت بسیارخاص بهینه سازی کنید .این عبارات طویل رقابت بسیار کمتری دارند و آسانتر رتبه بندی می شوند.اما حجم ترافیک کمتری را تولید میکنند.عبارات طویل نباید تمرکز اصلی تلاشهای بهینه سازی  شما را تشکیل دهد.همچنین نباید در درجه اول بر روی طراحی سایت عبارات کوتاه تمرکز کنید.استراتژی بهینه سازی کلمه کلیدی خوب بعد از هردو بطور همزمان پیش می رود.

چرخه خرید کلمات کلیدی

زمانیکه فرایند جستجو را شروع می کنند،چرخه خرید کلمات کلیدی هر کاربر نیازهای مختلف طراحی سایت و در نهایت اهداف مختلفی که آنها تمایل به دستیابی به آنها دارند، می باشد.بسیاری از جستجوها با تنها هدف یادگیری چیزهایی مانند اینکه “سفر تشکیلات اقتصادی کشتی جنگی از زمین به ولکان در وارپ ۷ چند روز طول میکشد؟” اندکی جستجو پاسخ رضایت بخشی را به شما میدهد و سپس مسافر باگاری به حجم sci-fi می تواند به تماشای  دو ماراتن ST:TNG او بر گردد.

جستجوهای دیگر هدف ساده دیگری برای خرید یک محصول دارد که بهترین سوئیت برای خواسته ها ونیازهای شما است .در حالیکه آن هدف شاید ساده، فرایندی برای رسیدن نیست. برای اکثر جستجو گران هدف مهم نیست ،در نهایت از حداقل بخش های چرخه تحقیق طراحی سایت زیر استفاده خواهند کرد.

هر جستجو با علاقه شروع می شود .به طور کلی علاقه ،کلمات کلیدی وسیعی را با یک وشاید دو کلمه به کار می برد.هنگامیکه کاربر در میان مراحل دیگر جمع آوری، تحقیق، حذف و خرید گردش می کند،آنها بیشتر نمایش داده می شوند و شاخص تر می گردند.هر تغییری در نمایش، جستجو گر را به هدفشان که اطلاعات بیشتری را از این راه بدست می آورند نزدیک و  نزدیک تر میکند. اکثر جستجو گران به دنبال این فرایند ناخواسته می روند.اما وقتی آنها در مراحل اولیه  آغاز می کنند،آنها بیشتر در طراحی سایت مورد آنچه میخواهند و نحوه جستجوی دقیق تر یاد می گیرند .چگونه یک جستجو گر می داند که آنها یک دستگاه پخش بلو- ری  ۱۰۸۰p میخواهند (برای ستاره او Trek blu-rays )تا اینکه آنها  میفهمند که ۱۰۸۰i  کاملا خوب نیست؟

اکثر کسب و کارها برای جستجوی سطح علاقه تمایل به رتبه بند ی دارند، زیرا اکثر ترافیک ها در آنجاست . این اغلب می تواند اشتباه باشد ، زیرا جستجو گران اغلب آندسته از طراحی سایت ، سایت های  را که بعنوان سکوی پرشی برای رسیدن به سایت دیگر است به کار خواهند برد  تا نمایش های خاص ترشان را به اشتراک  گذارند . هنوز دلایل معتبری وجود دارد که جستجوی های  گسترده تر رتبه بندی شود،همچنین  می تواند به نام تجاری سایت شما کمک کند وبه مردم بیشتر از آنچه می خواهند بدانند اطلاعات میدهد،اما تبدیلات طراحی سایت از شرایط خاص تری می آید.

چه چیزی یاد گرفتی

تحقیق کلمات کلیدی کمک می کند تا شما یکبا ر درک کنید ،درک کنید چگونه جستجوگراز طریق  چرخه خرید پیشرفت می کند و سپس شما می توانید چیزهایی را از لغات کلیدی یاد بگیرید که طراحی سایت برای جستجو استفاده می شوند.اطلاعاتی که از اینسو و آنسو جمع میکنید می تواند  در تعیین چگونگی محتوا و جهت یابی وب سایت شما ضروری باشد.

مخاطبان مورد نظر: در مورد اینکه چه کسی مخاطب  مورد نظر شما در موقعیت بهتری است  تا شمابرای  پاسخگویی به نیازهایشان ملاقات داشته  باشید ، بیشتر بدانید.لغات کلیدی به کار برده شده طراحی سایت توسط حرفه ایهای کسب و کاراغلب متفاوت از به کارگیری کلمات توسط دانش آموزان و علاقه مندان خواهد بود.هردو کلمات کلیدی را استفاده خواهند  کرد که مرتنط به نظر برسند،اما با توجه به آنچه شما ارائه میدهید ،همه آنها واقعا هدف یکسانی ندارند یا به صقحات یکسانی تحویل داده می شوند.

نواحی مورد علاقه: لغات کلیدی به شما میگوید که چه چیزی برای مخاطبان هدف شما مهم است.آیا آنها به دنبال  رضایت  یک پرس و جوی سریع در مورد سرعت سفر سریع هستند یا آنها به دنبال طراحی سایت جزئیات مکانیکی کوانتوم چگونگی کارکرد نیروی محرکه هستند؟هر دو این پرسش ها  شما را به سایت های Star Trek   می برد، اما دومی قطعا به مسافر باگاری هسته ای غیر سخت تبدیل خواهد گشت ، زیر لب از دور “حجم های Sci-fi احمقانه” را زیر نفس هایشان می گویند (زمزمه می کنند).

نیاز داشتن به ملاقات: در نهایت کلمات کلیدی شما به شما می گوید جستجوگر به دنبال چه نیازی می خواهد ملاقات داشته باشد .برخی از علاقه مندان به دنبال یک استراتژی برای طراحی سایت پرداختن به پروژه های آینده و رهبری کسب وکار و شاید به دنبال جامعه هم فکر انفرادی هستند.

برخلاف طرح بالا،پژوهش کلمات کلیدی همیشه یک روند خطی نیست .بسیاری از هم پوشانی ها وجود دارد که شما در این فرایند نیاز دارید که به سمت آنها برگردید و یکبار دیگر آنها را تکرار کنید، وقتی که داده های جدیدی در دست دارید.

در طراحی سایت حفظ روان کلمات کلیدی خود به شما کمک می کند تاصحت و انطباق تغییراتی که در الگوهای جستجوی بازدیدکنندگان ساخته شده اند را حفظ   کنید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *