لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید ? بخش ۵ | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید ? بخش ۵

بازگشت به صفحه اصلی

هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید ? بخش ۵

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
سئو و بهینه سازی سایت

بخش ۵- هرآنچه شما برای دانستن دامنه ها نیاز دارید

در طراحی سایت فکرکردن  به اینکه همه دامنه های خوب نام گذاری شده است آسان است.مطمئن باشید آنهایی که ساده و واضح اند سال های پیش بکار گرفته شدند.اما این بدان معنا نیست که هنوز نام خوبی وجود ندارند.دامنه های دات کام که برای کسب وکار و وبلاگ شما گذاشته شده کامل و مناسب هستند.

درآغاز شما به دامنه خود نیازدارید .اکثر کسب وکارها این موضوع را سنجیده اند.اما در حال حاضر تعداد زیادی ازوبلاگ نویسان از آن برخوردار نیستند. در طراحی سایت به دلیل اینکه اندکی ازوقت کار شما را می گیرد و هزینه های اندکی  را نیز  در بر دارد.ابتدا باید یک محیط را بخرید،سپس میزبان آن شوید ،هزینه ماهانه،نصب وبلاگ و غیره را بپردازید.البته کاملا به آسانی ثبت نام برای یک سرویس وبلاگ و گذاشتن اولین پست وبلاگ در عرض ۱۰ دقیقه نیست.

در طراحی سایت اگر وبلاگ شما چیزی بیش از یک دفترچه خاطرات روزانه شخصی نیست، پس شما به خدمات رایگان وبلاگ نویسی نیاز دارید.اگر شما در جستجوی  یک مخاطب هستید.با فروش اندکی از محصولات  ،یا ساختن  نام برای خود،نام دامنه خود را می توانید از این طریق بدست می آورید.

در طراحی سایت اینکه شما دارای یک  کسب وکار یا وبلاگ نویس یا چیزی مابین این دو باشید انتخاب یک نام برای محیط کاربر شما می تواند روند تلاشی سخت برای شما باشد.تعدادی از شما که در جستجوی نامی مناسب برای دامنه خود هستند  منظور من را درک می کنند.شما در میان انتخابهای مختلف جستجو هستید که تنها یکی ا ز آنها صحیح می باشد. زمانیکه در جستجوی نام دامنه برای حرفه یا وبلاگ خود هستید ،در اینجا تعدادی راهنما می باشد:

کوتاه نگه داشتن آن

در طراحی سایت دامنه های کوتاه سخت ترین راه برای یافتن هستند. مگر اینکه شما مایل به پرداخت هز ینه بسیاری باشید و از رویای بدست آوردن حروف اولیه کسب و کار خود منصرف شوید.(i.e. ppm.com, emp.com, etc.).اما این به این مفهوم نیست که شما نمی توانید نام دامنه کوتاه صحیح برای خود پیدا کنید.

شما نیاز به چیزی به کوتاهی سه حرف ندارید.اما بیشتر ازسه کلمه هم نباید باشد، ممکن است مسافت پیموده شده شما متفاوت باشد اما به خاطرداشته باشید،بخاطر آوردن نام دامنه طولانی بسیار سخت تر از زمانی است که شما کلماتی را در گفتگوی معمولی بکار می برید.

ماندنی ساختن آن

شما می خواهید نام دامنه تان چیزی باشد که بتوانید به راحتی آن را به یاد آورید.زمانیکه به دنبال رسیدن به یک نام دامنه کوتاه هستید تعدادی از مردم سعی می کنند گوشه هایی با حروف  اختصاری را برش دهند یا آن را هوشمندانه هجی کنند.مشکل  آن اینست که هوشمندانه هجی کردن  درزمانی که ما از سایتی به صورت شفاهی می گذریم باید شرح داده شود.

در طراحی سایت تصور کنید که شما همین الان  در حال خواندن SrchEngineGide.comبه جای SearchEngineGuide.comهستید یا ممکن است شما در فروشگاه TheShooShop.comبه جای TheShoeShop.comباشید، یا شاید در حال مرور کردن How2LoseW8.comهستید.حال تصور کنید در حال گفتن در مورد آن به برخی افراد هستید،هر یک نیاز به کمی تلاش اضافه دارد که اکثر مردم آن را نمی خواهند به کاربرند. حتی زمانیکه آن هست ، به راحتی فراموش شده و یا درک آن گیج کننده است.واین مسیر خوبی برای رشد کسب وکار و وبلاگ شما نیست.

برخی موارد وجود دارد که هوشمندانه می تواند به یاد ماندنی و آسان باشد.Flickr.com میتواند نمونه خوبی باشد.با توجه به سادگی آن ،اگر آن را FotoFlickr.comبنامند این یک موضوع کاملا متفاوت خواهد بود.

به کاربردن کلمات کلیدی در صورت امکان

بدون اینکه مسیر طولانی را بروید ، همچنان نام دامنه خود را به یاد ماندنی نگه دارید،سعی کنید یکی را پیدا کنید که کلمات کلیدی اولیه شما را به کار می برد.سالها پیش سایت BatteryStuff.com ،۴Unique.comنامیده می شد.آنها هنوزتغییر مسیر  قدیمی را در محل دارند. ممکن است شما آدرس بهتری را بگویید؟

در طراحی سایت همیشه یافتن دامنه با لغات کلیدی اولیه در  دسترس خود آسان نیست.اما به یاد داشته باشید ازبارگیری دامنه با انواع لغات کلیدی خود اجتناب کنید.BatteryStuff.comمی تواند به آسانی MotorcycleBatteriesChargers.com  باشد اما کاملا با همان تاثیرنمی باشد، .آیا شما لغات کلیدی را قربانی سادگی می کنید ؟ در اکثر موارد بله.

محیط های کاربری متناوب

محیط کاریری متناوب Once، شما می خواهید محیط منلسبی را برای خرید مطمئن  تعدادی محیط متناوب که با آن همراه است را بیابید. می تواند نسخه های.net, .org.,.biz orباشد.همچنین می تواند  غلط املائی و تایپی رایج و sitesucks.com شما در این مورد را شامل شود .همچنین خرید دامنه های که  بعد از نام محصولات خود یا نام های تجاری دیگرنامگذاری شده با ارزش است.

همه این ترکیبات می توانند با دوز بسیاری به محیط  های کاربری اضافه شوند.شما آنها را دارید ،اکنون شما با آنها چکا ر می کنید؟

تغییر مسیر ۳۰۱

در تغییر مسیر ۳۰۱ دو چیز وجود دارد که شما با نام های محیط متناوب خود  انجام نمی دهید.

۱-    اجازه دهید آنها با خطای “یافت نشد” قرار بگیرند.

۲-    آنها را روی محیط اصلی خود قرار دهید،شما  می توانید مزایای بسیاری را ازاین  نام های محیط بدست آورید.اما تنها در صورتیکه شما آنها را به درستی بکار ببرید.

شما همچنین ممکن است برای ساخت سایت های – کوچک از این نام های محیط وسوسه شوید.هیچ یک از آن کارها را انجام ندهید.راه حل بسیار ساده تر از آن است.به سادگی این محیط ها را به محیط اصلی خود تغییر مسیر دهید.

در طراحی سایت توجه داشته باشید که تنها یک تغییر مسیر مناسب برای قرار گیری در محل وجود دارد و آن تغییر مسیر دائمی ۳۰۱ است.برای آن هر چیز اندکی را قرار ندهید،به دلیل اینکه هر چیز دیگری می تواند تاثیر سایت شما بر موتورهای جستجو را بطور بالقوه کاهش دهد .شما می خواهید با میزبان وب سایت خود در مورد اجرای  تغییر مسیر ۳۰۱ صحبت کنید.آنها ممکن است راه حل آسانی داشته باشند،خود آموز سریع اینجاست:

خرید یک حساب میزبانی وب (ارزان) جداگانه برای یکی ازمحیط های متناوب خود

نصب تغییر مسیر از محیط متناوب به محیط اصلی خود

قرار گیری ما بقی محیط های متناوب خود بر روی محیط متناوب میزبان / تغییر مسیر یافته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *