لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید ? بخش ۴ | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید ? بخش ۴

بازگشت به صفحه اصلی

هر آنچه نیاز دارید درباره سئو بدانید ? بخش ۴

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
سئو وب سایت

بخش #۴ – هرآنچه شما به دانستن در مورد سرفصل و ویژگی Alt  نیاز دارید

برچسب سرفصل

برچسب عنوان  قطعا هیچ راه حل  جادویی برای ایجاد ارتباط کلمات کلیدی ندارد.آنها صرفا گام کوچکی برای ایجاد بهینه سازی کامل صفحه هستند .اضافه کردن برچسب های عنوان با استفاده از کلمات کلیدی  شما ممکن است در رتبه بندی کلمات کلیدی شما تفاوت ایجاد کند.با این وجود اگر موتورهای جستجو نباشد استفاده درست از برچسب عنوان با کلمات کلیدی، به طور متعادل  در برابر بقیه صفحات به نفع بازدیدکنندگان میشود.

طراحی سایت در مقابل موتور جستجو، برچسب های عنوان  (H1, H2,… H6)    می توانند تا حد کمی برای گفتن ساختار  محتوای صفحه شما برای موتور جستجو استفاده شود.

در طراحی سایت هنگام توسعه محتوا دیدن اینکه چطور صفحه تفکیک  می گردد برای مراجعه کننده بسیار آسان است.اما موتورهای جستجو به کمک نیاز دارند و برچسب های سرفصل همان کمک موردنیاز هستند.

فکرمی کنم  سرفصل ها رئوس مطالب مهم مقاله شما می تواند باشد.در بالای عنوان ، برچسب H1  است.بعدی نقاط اصلی می باشد در رئوس آنها I, II,  IIIخواهند بود .در HTML، شما H2را برای همه آنها استفاده خواهید کرد.بعد زیر نقاط A,B,C  یا H3را  داریم و به دنبال آن زیر –زیر نقاط۱٫,۲٫,۳٫, یا H4 است.شما نقاط را از اینجا بدست آورید.

استراتژی جایگزینی همانطور که در بالا ذکر شد H1را برای عنوان و H2را برای زیر عنوان استفاده خواهد کرد.سپس با H3برای نقاط اصلی خود  I, II,  IIIشروع خواهید کرد وبه پایین فرم بروید.شما میتوانید همه راه را تاH6بروید.اما بسیار نادر است که شما صفحه ای با محتوای زیادی که در اینجا ذکرشده داشته باشید.

در طراحی سایت یکی از مشکلاتی که من اغلب با برچسب سرفصل دارم اینست که آنها توسط توسعه دهندگان برای  هدایت سایت استفاده می شوند.برای درک این مطلب ، شما می خواهید مناطق مختلف هدایت را با سر فصل ها تقسیم بندی کنید. تنها مشکل این ست که شما بابه کارگیری برچسب hx با ارزش در نواحی  ارزشمندتربه کاربرد آن پایان می بخشید  و شما  اثر بخشی برچسب سرفصل را در محتوا  کم رنگ می کنید، در حالیکه در غیر اینصورت آنها موثر تر خواهند بود.اگر توسعه دهندگان شما قصد دارند از برچسب های hx در عناصر هدایت سایت استفاده کنند.مطمئن باشید که آنها سطوح پائین تر H5 و H6 را نصب کردند و شما میتوانید از برچسب سطح بالاتر در محتوا جائیکه آنها را موثرتر میسازد استفاده کنید.اطمینان حاصل کنید  که آنها از H1 برای لوگو استفاده نمی کنند.این یک راه بیهوده کامل است ومانع  اثر بخشی برچسب H1 در وبلاگ شما می شود.

در طراحی سایت همه برچسب ها میتوانند مرتب بر روی صفحه شما  استفاده گردند.البته بستگی به این دارد که در سلسله مراتب کاملی قرار بگیرند. استثناء برای برچسب H1( یا H2 اگر شما از آن به عنوان زیر عنوان استفاده می کنید)وجود دارد.مطمئن باشید که تنها یک بار از آن بر روی صفحه استفاده می کنید.

ویژگی Alt در طراحی سایت

دویژگی Alt ،که معمولا به عنوان برچسب  Alt ارجاع داده میشود  به شما اجازه میدهد تا تصاویر خود را به متن توصیفی اضافه کنید.بازدیدکنندگان به طور کلی متن Alt را نمی خواهند ببینند مگر اینکه در فایر فاکس ماوس روی تصویر بکشند یا اینکه  تصاویرخاموش شده باشند

متن  Alt به معنای جایگزینی برای تصاویری است که نباید نشان داده شوند.مطمئن شوید که متن  Alt به درستی خوانده می شود و چیزهایی را برای خواننده ای که تصاویر را نمی بیند اضافه کنید.متن خودش باید محتوا یا تصاویر دیداری را برای بازدیدکننده شرح دهد.این متن همچنین اطلاعات مورد نیاز را مخصوصا اگر تصاویر حاوی متن باشند برای  موتور جستجو فراهم میکند.این متن باید در تصویر گنجانده شود.

در طراحی سایت استفاده از ویژگی های Alt در برچسب تصاویر در چند راه می تواند به شما کمک کند.۱-محتوای بیشتری را بر روی متن صفحه فراهم می کندکه میتواند عاملی برای رتبه بندی موتور جستجو باشد.۲- کمک می کند تا تصاویر شما در جستجو تصاویر بالا بیایدکه میتواند ترافیک اضافی و تبدیلات را بر روی سایت شما سوار کند.

در طراحی سایت مرور گر متن و مرورگرهایی با تصاویر خاموش  احتملا بیشتر از آنچه ما میدانیم هنوز اتفاق می افتد.مردم در زمان اتصال آهسته اغلب سرعت تجربه مرورگرشان را به جهت بالابردن سرعت تصاویرشان را خاموش می کنند.بدون متن Alt ،عنوان مهم صفحه شما در دسترس آنها نخواهد بود.

همچنین تعداد خوبی از جستجوگران وب با مشکل بینایی  وجود دارد که از  خواننده صفحه برای ارائه محتوای صفحات وب استفاده می کنند.خواننده صفحه تصویر متن  Alt را می خواند، این بدان  معناست که اگر تصویر برای تجربه بازدیدکننده  سایت مهم است نداشتن ویژگی Alt می تواند مضر باشد.

در نهایت طراحی سایت ،مردم وب را روی تلفن همراه خود مرور می کنند. تلفن ها معمولا همیشه کندتر از اتصال اینترنت معمولی هستند و همچنین مرورگرهای تلفن همراه تصاویر را نشان نخواهند داد یا کاربران تصاویر را خاموش میکنند بنابراین آنها سریعتر مرور می کنند.این بطور کلی در رابطه با تلفن های هوشمند نیست ، اما هنوز تعداد زیادی از کاربران تلفن های غیر هوشمند خارج از اینجا وجود دارد.

اکثرمناطق مهم که متن Alt رابکار می برند،راهنمای شماست .اگرچه سرفصل ، زیر نویس  یا راهنمای  ستون کنار شما باشد.تصاویر مکان بکار برده شده مطمئننا برای   تکمیل آنها با متن Alt می باشد.عدم موفقیت درعملکرد شما نمی تواست  بازدید کنندگانی که تصاویر رانمی بینند راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *