لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. هر آنچه که شما نیاز دارید در مورد سئو بدانید, بخش دوم | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو هر آنچه که شما نیاز دارید در مورد سئو بدانید, بخش دوم

بازگشت به صفحه اصلی

هر آنچه که شما نیاز دارید در مورد سئو بدانید, بخش دوم

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
سئو سایت

بخش # ۲-هر آنچه شما نیاز دارید بدانید در مورد برچسب های عنوان

پیرو سری های از سخنرانی که در شهر نیویورک به میزبانی سایت اورآل زیبایی ارائه دادم. بسیاری از سخنرانی ها در این مورد بود که چطور وبلاگ هایی با موتور انرژی و کاربر یار بیشتر بسازیم . بهرحال میخواهم بسیاری از مفاهیم را شامل تیپ ها و استراتژیها برای سایت های تولیدات فروش و خدمات در میان همه صنایعرا در اینجا توضیح بدهم.

بهینه سازی صفحه

ایجاد یک وب سایت سالم

یک وب سایت که می تواند آنلاین به خوبی بدون سئو  کار کند . PPC،رسانه های اجتماعی و تلاش های بازاریابی غیر متصل اجرایی شایسته می تواند واقعا به موفقیت یک سایت کمک کند با سئو کم ویا حتی بدون آن کمک کند.اما وقتی سایت شما با سئو شروع به کار میکند همیشه تحت اجرا خواهد بود و هرگز از دسترس خارج نخواهد شد و پر از انرژی است. بدون سئو شما همیشه در ترافیک گم خواهید شد و نمی تواند قابل جبران باشد.

بناراین ما کجا می توانیم شروع کنیم؟ سئو اغلب بسیار گسترده است و ما نمیدانیم  از کجا باید شروع کنیم  .چه چیزی تاثیرزیادی بر روی ما خواهد گذاشت و چطور می توانیم به سمت جلو حرکت کنیم ،این همان چیزی است که ما امیدواریم جوابش را در اینجا بدست آوریم.

ساختن برچسب های عنوان خوب

برچسب های عنوان

برچسب عنوان  تنها تکه مهم از طبقه واقعی سئو بر روی سایت شماست .یک برچسب عنوان میتواند تا زمانیکه شما بخواهید باشد .اما شما تنها ۶۳ کاراکتر دارید قبل از اینکه موتورهای جستجو آن را قطع کنند.پس عاقلانه از آن استفاده کنید .

از زمانیکه عنوان به عنوان لینک قابل کلیک در صفخات SERPs  ظاهر میگردد باید قادر باشد یک جفت تقاضای مختلف را ملاقات کند.

غنای واژه های کلیدی

جستجو گران لغات مخصوصی را در موتور جستجو تایپ میکنند و آنها انتظار دارند موتورها نتایجی را تهیه کنند که با سوالات اصلی آنها مطابقت کنند . ما می دانیم که موتور های جستجو بیش از   ۲۰۰ سیگنال مختلف را برای تعیین رابطه هر صفحه بر خلاف کلید واژه پیداشده را جستجو میکند.برچسب عنوان یکی از آنها ،اما یک کلیدی تر در آن،الزاما به واژه کلیدی برای برچسب عنوان برای اینکه آن را در نتایج جستجو بالا ببریم نیازی نیست. اما این به مقدار زیادی کمک می کند.

عنوان ها  در SerpsButانچه  در مورد بازدید کننده یا  ویزیتور ؟ جستجوگر چه میبیند؟ اجازه دهید بگویم یک جستجو گر  در موتور جستجو تایپ میکند” چگونه زیبا باشم ”  و دو نتیجه نشان داده میشود .یکی را میخواند” چطور خوب به نظر برسم و احساس شگرفی کنم ” و دیگری را می خواند” چطور زیبا به نظر برسید حتی زمانی که شما احساس میکنید آن را دوست ندارید”  کدامیک از این دو میتواند بیشتر شبیه باشد به آنچه که توسط بیننده یا ویزیتور کلیک شده باشد ؟ به احتمال زیاد هر دو صفحات آدرس  یک مفهوم را میدهند ،اما تنها یکی از آنها لغت کلیدی جستجو شده را بکار می برد. به احتمال زیاد، نتیجه دوم کلیک را بیش تر از اولین بار دریافت کنید حتی اگر آن را درموقعیت های پایین تر در نتایج  است (کدامیک شبیه نیست ،اما اجازه وانمود را در هر جا دارد)

مجبور کردن

نکته  بعدی که باید بعد از برچسب عنوان قانع کننده باشد، ما نگاه کردیم که چطور بسازیم با احتمال بیشتر کلیک زده شود به سادگی قرار دادن کلمه کلیدی در آن ،اما این به خودی خود تنها بخشی از مسئله است . بر می گردیم به مثالمان در بالا ، ما اولین بار کلمه غیر کلیدی را با استفاده از تیتر بالا در برابر قرار داده و سوم تیتر غنی کلمه کلیدی “سکسی و زیبا، داغترین ستاره های امروز” شما فکر میکنید کدامیک کلیک بیشتری بدست خواهد آورد ؟من حدس می زنم اول یکی که کلمه کلیدی را استفاده نمی کند ،چرا که آن بیشتر قانع کننده است و بیشتر به سمت هدف جستجو گر صحبت میکند بنابراین در این وضعیت عنوان سوم اینست که به احتمال زیاد به رتبه های بالاتر شبیه تر است اما کلیک های کمتری را دریافت میکند.

ترفند اینست که مطمئن شوید که بر چسب عنوان هر دو کلمه کلیدی  غنی و فوری است.این به حرکت سایت شما  را به بالا ترین  رتبه بندی کمک خواهد کرد اما همچنین این اطمینان حاصل می شود که بازدیدکنندگان به احتمال بیشتر روی سایت شما کلیک کنند.

اشتباهات رایج

عنوان TagsImplementingبرچسب عنوان شما برای اطمینان از آنها موثر هستند ضروری است. تعدادی از اشتباهات آسان وجود دارد که اگرشما  وقتتان رابه درستی برای انجام آن نگذارید ایجاد میشود. این آسان است که شما بخواهید جریانی را در میان برچسب عنوان  به راه اندازید. مخصوصا اگر شما صفحات زیادی داشته باشید . اما  از آنجا که برچسب عنوان بسیار مهم است شما میخواهید به مراقبت در حال توسعه از آنها به درستی بپردازید .در اینجا تعداد کمی موضوعات رایج:

همانندی بر روی  هر صفحه: هر صفحه سایت شما منحصر به فرد است و یا حداقل باید باشد . این به این معنی است که برچسب های عنوان شما بر روی هر صفحه باید  به خوبی منحصر به فرد باشد . در بسیاری از سایت ها شما برچسب عنوان یکسانی را در تمام صفحات خواهید دید “به سایت من خوش آمدید یا چیزی شبیه به این ” که تمام صفخات را به سختی توضیح میدهد و نشان میدهد که در نتایج جستجو به احتمال زیاد هر کلیکی را بدست نخواهید آورد . برو در میان سایت وسفارش  برچسب عنوان و اطمینان  حاص کن که آن به طور منحصر به فرد و دقیق محتوای هر سایت را توضیح می دهد .

پیشرو با نام تجاری: دلایل خوبی وجود دارد که باید نام کسب و کار خود را در برچسب عنوان ارائه دهید،اما بطور پیش فرض نباید باشد . اگر شما نام کسب و کار خود را استفاده کنید مطمئن باشید که فکر میکنید از طریق استدلال و مطمئن شوید این صداست. محدودیت برچسب عنوان نام حرفه شما را با چیزی که شما با توجه و مراقبت زیاد انجام میدهید میسازد. در این مورد کمی بیشتر بحث خواهیم کرد .

لیست کلمات کلیدی: میل به دریافت کلمات کلیدی  شما در برچسب عنوان و  سعی در پرتاپ تعدادی از آنها   تا حد امکان برای شما در اینجا تا آن را وسوسه انگیز  سازید .” زیبایی/ آرایش/ رژیم غذایی/پوست سالم” . مطمئن باشید که تمام کلمات کلیدی خود را در اینجا بدست می آورید اما هیچ کس را مایل نمیسازد که برای دریافت نتیجه روی آن کلیک کند. این بدین معنا است که شما باید از از لغات کلیدی صرفه جویانه استفاده کنید (با تعداد کم) بنابراین شما می توانید عنوانی را بسازید که ارزش کلیک کردن داشته باشد .

فقدان توضیحات: گذشته از گرفتن کلمات کلیدی اولیه خود در عنوان ، و قاتع کننده ساختن آن، شما همچنین باید به اندازه کافی از شرح محتوا اطمینان حاصل کنید تا مطمئن شوید که مورد هدف کلیک کردن قرار میگیرد.اشخاصی که بروی سایت کلیک میکنند و اطلاعاتی را بر روی صفحه پیدا میکنند که مورد انتظارشان نیست هیچ حسی ندارند. مطمئن شوید که عنوان ،محتوا را با کلمات کلیدی و قانع کننده فوری دوستانه شرح دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *