لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. استفاده از لینک برای سئو | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو استفاده از لینک برای سئو

بازگشت به صفحه اصلی

استفاده از لینک برای سئو

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
طراحی سایت و سئو

هر آنچه که شما به دانستن در مورد لینک ها نیاز دارید .

لینک ها

سئو چیست

اکثر سئو ها یک رابطه عشق/ نفرت با لینک ها دارند. ما عاشق یک لینک خوب هستیم اما از مدتی طول می کشد برای دریافت آنها، متنفریم.در بهترین حالت، ساخت لینک وقت گیر و خسته کننده است.در بدترین حالت این چیزی است که سئو های خوب را به سمت ستون تیره سحر کلاه سیاه می کشاند.این یکی از چیزهایی است که اکثر سئو ها نباید انجام دهند و تعداد بسیار کمی از آنها واقعا میتوانند آن را به خوبی انجام دهند.یک سازنده لینکی را به من نشان دهید، که آنها می توانند  PR4 100+ لینک های یک طرفه را تبلیغ کنند ، من به شما نشان خواهم داد  که۱۰۰ پست وبلاگ قابل خواندن به ساده گی روی ۱۰۰ وبلاگ به آسانی خوانده می شود.

سئو چیست | من بدبین نیستم (شاید فقط اندکی) اما من تا به حال یک سازنده لینک با کیفیتی که خارج از محدوده  قیمت  اغلب مشتریان من نباشد را پیدا نکرده ام. فکر میکنم این موردی  در ارتباط با بسیاری از سئو ها است، اینکه چرا اغلب سازندگان لینک  دارای استطاعت مالی، آنچه را که  میتوانند برای قیمت  ارائه می دهند و اینکه چرا کیفیت لینک  تمایل دارد که زیر-تساوی شود.برای سازنده لینک چه کسانی ناتوانا به شمار می آیند….بسیار خوب، شما نمی توانید از عهده آن بر آیید پس از آنها استفاده نکنید. ببینید ؟ عشق/ نفرت.

چگونه لینک ها کار میکنند

لینک ها

سئو چیست | لینک ها بزرگراه وب هستند.بدون لینک هیچ کس قادر به راهنمایی و حرکت از صفحه ای به صفحه دیگر یا از سایتی به سایت بعدی  نمی باشد . تنها راه یافتن هر چیزی در وب، به صورت دستی در URL هر صفحه وب خواهد بود.

اما خوشبختانه،  اجازه دادن به بسیاری از لینک ها و کلیک روی وب سایت های اطراف مسیر ما  میباشد و  از صفحه ای به  صفحه بعدی می رود و  به سمت وب سایت های دیگر خاموش می شود.

به عبارت  ساده تر،  لینک رای دادن به  صفحات وب میباشد. این بسیار پیچیده تر از آن است، اما تا به حال آن تعریف کفایت خواهد کرد.اگر شما شبیه چیزهایی هستید که به آن لینک میشوید. اگر کسی شما را دوست دارد امیدوارم که آنها به شما لینک  شوند.

سئو چیست | لینک ها در اشکال بسیار زیادی می آیند.شما سایت خود را به یک راهنما ارائه میدهید و یک لینک دریافت میکنید.کسی که شما را در آن راهنما می یابد، لینک را به سایت شما دنبال می کند.شما به اطلاعات زیادی  که مورد علاقه خوانندگان است لینک می شوید (سلیت متعلق به شما باشد یا دیگری) بازدید کننده آن لینک را دنبال می کند تا از مسیر راهنمایی شان راضی باشند.اگر خواننده دوست دارد آنچه را که در طی راه می بیند ،آنها ممکن است یک لینک بازگشت را پرتاپ کنند.مردم سایت  لینک شده جدید را می خوانند سپس لینک شما را دنیال می کنند.آنها به صفحات دیگر (توسط لینک ها)  راهنمایی میشوند که مورد علاقه آنهاست و این روند همچنان ادامه می یابد.البته ،هر کسی که سایت شما را پیدا می کند به شما لینک نخواهد شد.اما مطمئنناٌ  اگراینگونه باشد،  قشنگ خواهد یود.البته آنها یکی همانند شما را می خواهند.لینک ها مانند کلمات از دهان شما گسترش می یابند.اگر شما چیزی که ارزش  گفتن به دیگران را دارد،داشته باشید(یا لینک دادن  به آن ) سپس بیشتر مردم از طریق سایت شان،وبلاگ ها،توییتر،فیس بوک و با هر چیز دیگری به ذهنشان خطور میکند ، کلمات را گسترش خواهند داد.

ساده ترین راه برای دریافت لینک چیزی است که ارزش لینک کردن داشته باشد.بله شما، در صنعت جریان سنج …….شما می توانید محتوای لینک –ارزشمندی را ایجاد کنید.

دادن مفهوم به وب

لینک ها

سئو چیست | جدا از ارائه یک مفهوم برای راهنمایی از طریق  وب ،لینک ها یک راهی را برای بازدیدکننده(و موتورهای جستجو) فراهم میکنند. قبل از آنکه  حتی کلیک کنید ، بدانید که هر صفحه در چه موردی است، یا حداقل  باید اینطور باشند.

سئو چیست | اغلب ما لینک هایی را استفاده می کنیم که می گوید”اینجا کلیک کنید”.که می گوید بازدید کننده باید چکار کند اما نباید زیاد انجام شود از طریق ارائه یک نشانه به عنوان اینکه چرا آنها اینجا را کلیک می کنند.خواننده به احتمال زیاد به خواندن اطراف لینک فقط برای درک آن مجبور خواهد شد.این برای آندسته از کسانی که هر کلمه صفحه را می خوانند یک مشکل نیست ،اما متاسفانه آن نوع ها بسیارکم و کم وقوع هستند.

سئو چیست | اکثر مردم صفحات را سطحی می خوانند، آنها به دنبال آنچه مورد علاقه شان است هستند و به جایی می روند تا آن را پیدا کنند . در حالیکه ما ممکن است بخواهیم که خواننده روی هر کلمه ای که ما میگوییم تمرکزداشته باشد،که اغلب اینطور نیست.اضافه کردن متن به لینک شما،متن لینک شما را میسازد که بطور خلاصه صفحه ای را که مرتبط  با ارزش های افزوده به بازدید کنندگان و موتورهای جستجو است را شرح میدهد.

سئو چیست | موتور های جستجو این را به عنوان سیگنالی که به سمت تجزیه و تحلیل موضوع صفحه می رود، استفاده می کند. اگر مردم به صفحه مجزایی لینک شوند، کلماتی از قبیل “وسایل قبلی خودم” “لکسوس کار کرده” خرید Mazda Miata “اتومبیل های با مسافت پیموده شده کم ” موتورهای جستجو ایده خوبی را در مورد اینکه این صفحه در چه موردی است،بدست آورده اند: ماشین های کار کرده، احتمالا با تمرکز بر روی لکسوس و مزدا.

لینک های با مطالب بیشتر به صفحه ای  با موتور های جستجوی بیشتر اشاره می کنند که می توانند  راجع به موضوع صفحه ،مطالب را جمع آوری کنند.

موتور های جستجو می توانند لینک ها را با محتوا برای ارتباط  بیشتر و عوامل آنالیز رتبه بندی تطبیق دهند.

لازم به ذکر نیست که بازدید کننده به دنبال خرید یک Mazda Miata می داند با کلیک کردن روی لینک به احتمال زیاد آنها را با اطلاعاتی که مورد نیازشان بوده ، بدست می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *