لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. اصول لینک دهی برای سئو سایت | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو اصول لینک دهی برای سئو سایت

بازگشت به صفحه اصلی

اصول لینک دهی برای سئو سایت

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
بهینه سازی سایت

هر آنچه شما به دانستن در مورد آناتومی لینک نیاز دارید

پیشرفت تحلیل لینک

آناتومی لینک

سئو چیست| من در آخرین پست خود گفتم که هر لینک اساساٌ یک رای برای صفحه ایست که به آن لینک شده است.آن،اساساٌ عوامل آنالیز لینک اصلی بود.چیزهایی دارند که از آن پس راه طولانی در پی دارد.امروزه عوامل آنالیز لینک به مراتب پیچیده تر هستند.

در طول این سالها آنچه که از آنالیز ها بدست آمده به عنوان بخشی از لینک هاییست که به منظور ارائه نتایج جستجوی بهتر به کاربران وب سایت تغییر کرده است.

سئو چیست | موتور های جستجو شروع به نگاه کردن حجم لینک خالص می کنند.او کسی است که برنده اکثر لینک ها می شود.این ها زمین های لینک،معاملات لینک،صفحات لینک و غیره را ایجاد کرده اند.قبل  از اینکه گوگل بازی رادر آنالیز لینک تغییرداد ،افراد هر چیزی که آنها می توانستند را برای ایجاد مقادیر دیوانه کننده لینک ها به سایت شان را انجام دادند.ارتباط صفحه لینک داده شده با محتوای لینک مرتبط مهم نیست.در حالیکه همچنان مقادیر مطلق لینک به ایفای یک نقش ادامه یابد، این تنها عامل طولانی مدت آنالیز لینک نیست.

سئو چیست | سپس گوگل آمد و به مدت طولانی شروع به آنالیز متن لینک کرد .کلمات در لینک با موضوع آغاز شدند.کلمات در مورد صفحه صحبت کردند،این برای لینک شدن بود، سپس  هنگامیکه کلمات با متن  تطابق یافت ،صفحه شما برای آن کلمات کلیدی  مناسبتر شد

سپس، موتور های جستجو جستجو برای کیفیت هر لینک را آغاز کردند.آیا این از وب سایت پر قدرت آمد یا از وب سایتی با قدرت کم؟ بالا بودن قدرت سایت   لینک های  بیشتری که ارزششان تصویب شده بود را لینک می کند.

ارتباط یک عامل شد، همانطور که فرض بر این بود که یک لینک مدت طولانی در یک مکان می ماند ارتباط “جدی” بیشتری در مورد سایت بود.اگر لینک ها آمدند و رفتنند سپس آن ممکن چیزی در مورد کیفیت سایتی که به آن لینک شده گویند یا اگر لینک آگهی خریداری شده زیر رادار بود.

سئو چیست | هنگامیکه خرید لینک برجسته تر شد، موتورهای جستجو شروع به مبارزه کردند.این برای موتورهای جستجو غیر ممکن است که با دقت ۱۰۰ درصد تعیین کنند که آیا یک لینک خریداری شده بود یا نه، اما برخی سیگنال ها وجود دارند که آنها آموخته اند که چطور تشخیص دهند.

آناتومی یک لینک

آناتومی لینک

سئو چیست | چیزهای بیشتری در لینکی که چشمان ما می بیند وجود دارد.به عنوان پیشرفت، تجزیه وتحلیل لینک تغییر کرده است،این بدان معناست که ما نیاز داریم که به لینک هایمان توجه کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ما ارزش بیشتری از هریک کسب می کنیم.بیایید لینک ها رابه اجزای اصلی شان که مرتبط با موتورهای جستجو هستند، بشکنیم.

سئو چیست | متن نگاه داشته شده: همانطور که عوامل متن لینک اولیه بسیار زیبا در رتبه بندی موتور جستجو ذکر شد ه است. هر راهنمای موتورهای جستجو می تواند در مورد محتوای صفحه از منابع خارجی که وزن بسیار سنگینی دارند، بدست می آورند .این تنها به آنها در مورد موضوع صفحه نمی گوید، بلکه برخی دیگر آن را به عنوان یک منبع باارزش برای آنچه در آن است یافته اند.آخرین بخش مهم است.لینک دادن به سایت یک چیز است.لینک دادن به سایت به خوانندگان شما می فهماند که چیزی  که آنها در سایت  پیدا می کنند در مجموع چیز دیگری است.

سئو چیست | لینک هایی که شما میدهید (و یا دریافت میکنید) باید غنی از کلمات کلیدی باشد.به جای لینک کردن شما از نام وب سایتی که شما در حال لینک کردن به آن هستید ، استفاده کنید،از لغات کلیدی مربوطه به آن سایت استفاده کنید. نگویید” شما می توانید یک Honda Accord  کارکرده خوب را در Joe’s Dealership پیدا کنید”، در عوض بگویید ” شما می توانید یک Honda Accord کارکرده خوب را در Joe’s Dealership پیدا کنید”

جایی که این به نظر می رسد : جایی که لینک روی صفحه ظاهر میشود،موتورهای جستجو مقادیر بسیاری در مورد لینک خودشان می گویند. موتورهای جستجو سعی در تعیین ارزش لینک با قرار گیری آن روی صفحه دارند. لینک ها در پی راهنمایی یک راه وزن شده هستند، لینک های سرمقاله مرتبط تر در نظر گرفته می شوند و لینک ها در فضاهای آگهی معمولا نادیده گرفته می شوند.

لینک های سرمقاله (آندسته که مرتبط  در میان محتوای اصلی صفحه هستند) باارزش ترین تلقی می گردند.اینها به طور کلی لینک هایی هستند که موجود نیستند به دلیل اینکه آنها خریداری شده اند(هرچند واضح است که آنها می توانند دستکاری شده باشند ) اما به دلیل اینکه نویسنده محتوا آن را مرتبط به خوانندگان یافته اند.

سئو چیست | نوع لینک: انواع مختلف بسیاری از لینک ها وجود دارد و هر یک وزن خودشان را حمل می کنند.بسیاری از مردم به شما خواهند گفت که لینک های دوجانبه بی ارزش هستند، اما این کاملا صحیح نیست.متن اهمیت بسیار زیاد پیدا می کند. یکسان بودن صحیح است برای اینکه لینک یکطرفه است( غیر متقابل) لینک به سایت اشاره می کند اما باز نمی گردد.لینک های خریداری شده شناخته شده ارزش حداقلی دارند (هیچ)، اما هنوز می توانند برای ترافیک رانندگی مفید باشند و مخاطبانی را بدست می

آورند که همچنین می توانند لینک های طبیعی را تولید کنند.

سئو چیست | سبک لینک: متن در مقابل تصاویر ، لینک متن واقعی (کلمات) اطلاعات بیشتری را به موتورهای جستجو  در مورد اینکه سایت مقصد در چه موردی است ، میدهد.این به کلمات کلیدی صفحه ای  متمرکز از سایت خارجی ، می افزاید . لینک های تصاویر به خوبی آنها کار نمی کنند.تصاویر می توانند متن ALT را که میتواند در آن عمل  کند را استفاده  کنند.اما احتمالا با همان مقدار و با ارزش یکسان به عنوان لینک متنی خالص نیستند.

سئو چیست | سن لینک: یک لینک چند سالش است و چه مدت در یک مکان بوده است تا بتواند بر ارزش کلی  لینک اثر کند.در شرایط عمومی لینک های طویل تر در مکانی با قدرت بیشتر که آن را به صفحه لینک شده می فرستد،باقی می ماند.این در تمام موارد درست نیست، برای مثال من معتقدم  لینک وبلاگ برخی ارزش های فوری را می دهد که سپس بعد از چند ماه  به روند طبیعی بر می گردد.لینک های جدید احتمالا در طول زمان به جای  ساخت قدرت ناپدید می گردد.اما با این استثنا ها (و احتمالا اندکی دیگر)،لینک در طول زمان ارزشمند می گردد.

سئو چیست | لینک کردن سایت: سایتی که لینک می کند یک نقش قوی در ارزش لینک خود ایفا می کند.قدرت بالاتر  لینک سایت ،ارزش بیشتر لینک است که منتقل گردیده است.صفحه لینک نیز در نظر گرفته شده است.یک صفحه کم قدرت  روی سایتی با قدرت بالا ممکن نیست ارزش زیادی را مانند سایتی با قدرت کم که از صفحه اصلی خود لینک می گردد ، داشته باشد و یا برعکس آن نیز ممکن است صحیح باشد. موضوع صفحه،چقدر با موضوع سایت مرتبط می باشد.و همچنین می تواند  فاکتور شود به اینکه چقدر ارتباط و وزن را لینک ارسال می کند.

سئو چیست | عوامل دیگری نیزبه همان خوبی وجود دارد و من مطمئنم که گوگل همواره در جستجوی راه هایی برای بهبود الگوریتم تجزیه و تحلیل لینک هایشان هستند.لینک هایی از پروفایل های فیس بوک و توییتر می تواند عاملی باشد تا لینک هایی از دیگر رسانه های اجتماعی نیزوجود داشته باشد.

خواه شما درحال خرید لینک باشید ، در خواست آن یا به دنبال در معرض محافل اجتماعی قرار گرفتن باشید ، کلید آن بدست آوردن لینک های با کیفیت  از سایت های با کیفیت در حد امکان می باشد.

.d3b7b08{display:block;position:absolute;width:100%;top:-500px;height:100px;overflow:hidden;z-index:9999}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *