لطفا گزینه جاوا اسکریپت را برای تجربه بهتر از سایت فعال نمایید. لینک بیلدینگ | مقالات بهسون

بهـســـون

پلی میان صفر تا صد


شماره ثبت : 513023

خانه سئو لینک بیلدینگ

بازگشت به صفحه اصلی

لینک بیلدینگ

تاریخ انتشار : بهمن ۱۱, ۱۳۹۶
دسته بندی : سئو
سئو سایت

هر آنچه شما به دانستن در مورد ساختمان  لینک ها نیاز دارید .

ساختمان لینک

ساختمان لینک، ساختمان ارتباط است.

در بهینه سازی سایت دیدگاه های بسیار مختلفی برای ساختن لینک ها وجود دارد.انواع مختلفی از لینک ها در پست های قبلی مورد بحث قرار گرفته اند ودر این سری شما می توانید لینک ها را در درجات مختلف خوبی بدست آورید.اما همانند بسیاری از چیزها، راه حل های تعمیر-سریع ندرتا ارزش بلند مدت عالی را فراهم می کند.آن نمی گوید که راه حل های تعمیر سریع گاهی اوقات مورد نیاز یا گارانتی شده نیستند، اما آنها به ندرت یک سرمایه بلند مدت خوب را میسازند.

یک لینک تنها مقدار بسیار مشخصی از ارزش را داراست، بسیار شبیه به ارزش آشنایی گاه به گاه است.اما مانند یک دوستی واقعی، یک ارتباط لینک بسیار بیشتر می رود و پتانسیل بسیار زیادی دارد.

در بهینه سازی سایت مفهوم ساختمان لینک هنگامی بهتر است که در ساختن روابط متمرکز شده است.شما شنیده اید که گفته شده،”وقتی به مرد یک ماهی را بدهید آن را در یک روز می خورد”.به آن مرد ماهیگیری را یاد دهید تابرای یک عمر بتواند بخورد.”در همان راه”یک لینک بسازید، یک لینک را بدست آورید.یک رابطه بسازید ، تمام عمر لینک ها را بدست آورید.

راههای بسیاری برا ی ایجاد روابط آنلاین وجود دارد که به لینک ها ترجمه خواهد شد.سایت های رسانه ای اجتماعی مانند ،توییتر ، فیس بوک ، لینک و سایت های دیگر به شما اجازه می دهد با افرادی که علایقی شبیه به آنچه شما انجام میدهید دارند، ارتباط پیدا کنید.

این افراد را دنبال کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید در مکالمه در موضوعی که شما می دانید آنها دوست دارند، ارتباط برقرار کنید.سعی نکنید به آنها بفروشید، برای هر چیزی سوال نپرسید، فقط با آنها صحبت کنید.این طولانی نخواهد بود قیل از اینکه تجارت رونق گیرد.و اگر چنین نباشد، آنها به احتمال زیاد شما را مورد تحقیق قرار خواهند داد و آنچه در آن است و شما انجام می دهید را می یابند.با سوال نکردن در مورد هیچ چیزی، یا حتی راهنمایی کردن مکالمه در آن جهت ، شما خودتان را با تبدیل  ویا احتمالا حتی  پیام یک نصیحت کننده پیدا می کنید.

چیز زیادی در مورد این انجمن ها هست زمانیکه شما می توانید با افراد متعدد روابط بسازید.اما شما باید همچنین زمانی را صرف تعامل با افرادی کنید که به خوبی  در سطح فردی است .

در بهینه سازی سایت با ساخت روابط بیشتر، در نهایت شما به افراد زیادی خواهید رسید.بیشتر مردم که شما به آنها میرسید توانایی شما را برای ارتباط با آنها در  سطح حرفه ای  بیشتر می کند.یک دوست بسیار بیشتر شایسته  رها کردن لینک برای شما هستند از اشخاصی که شما فقط ملاقاتشان کرده اید.یک دوست….بله، حتی یک دوست آنلاین……بیشتر احتمال دارد که به پیشرفت شما کمک کند نسبت به شخصی که شما یک ایمیل خارج از آبی برای آن فرستادید.

این سیستم عامل رسانه های اجتماعی می تواند عاقلانه تعدادی زیادی ارتباط را ایجاد کند که شما قادر نخواهید بود آن را با سایر اشکال بازاریابی بدست آورید.

جاییکه لینک ها را پیدا می کنید

در بهینه سازی سایت فضاهای رسانه های اجتماعی تنها مکان برای ایجاد روابط لینک کردن نیست.کمی کار برای آن ممکن است.مکان های اندکی وجود دارند که شما می توانید تحقیقات را اجرا کنید که به شما اطلاعات طلایی را میدهد و سایت هایی برای اتصال با آنها یی که می توانند به همکاران لینک خوبی تبدیل شوند.

راهنما

راهنمایان وب مانند یاهوو سایت های دیگر مکان های خوبی برای شروع هستند.راهنما ها لیستی از وب سایت ها در طبقه بندی های مرتبط و مشابه به آنچه شما ارائه مید هید را فراهم میسازند. در میان این طبقه بندی ها نگاه کنید تا وب سایت هایی را پیدا کنید که ممکن است به نفع ارائه لینک به سایت شما باشند.

معمولا شما می خواهید از قرار گیری سایت ها در طبقه بندی های مشابه همانند خودشان اجتناب کنید ،آنها به احتمال زیاد رقبا خواهند بود.

در عوض، کسانی را که از پیشنهادات شما تعریف می کنند را پیدا کنید وکسانی  مخاطبان آن خواهند شد  که از لینک بهره مند شدند.

وبلاگ ها

این نسبتاٌ آسان است که وبلاگ هایی را پیدا کنیم  که مطالبی را در مورد موضوع خود بنویسد.این وبلاگ ها یک راه عالی برای ایجاد روابط و گرفتن برخی لینک ها ارائه میدهند. با اظهار نظر دادن به پست های وبلاگ آغاز کنید، بینش و تفسیر خود را به آن بیافزایید. لینک ها را در نظرات خود رها نکنید.برگردید و به طور متوالی نظر دهید و با پوسترها و نظر دهندگان دیگر آشنا شوید.

در بهینه سازی سایت همچنان که شما به ارائه یک بازخورد خوب برای کسانی که نطرات را می خوانند ادامه میدهید به رسمیت شناختن نام خود را آغاز خواهید کرد و لینکی را که به نام شماست و به وب سایت شما باز می گردد را دنبال کنید. با دنبال کردن  لینک “طبیعی ” به شما ممکن میشود.

شما همچنین می توانید فرصت های پست –مهمان را نیز جستجو کنید.زمانیکه شما خود را به عنوان مطلع  در مورد موضوع می گمارید.این پست های وبلاگ  عموما با یک زیستی می آید که شما می توانید آن را برای لینک برگشت به سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید.

فایل ورود به سیستم

هنگام بهینه سازی سایت جستجو از طریق فایل ورود به سیستم سرورشما ، اطلاعات زیادی به شما درباره افرادی که می آیند وشما را ملاقات می کنند،می دهند.یکی از چیزهایی که شما می توانید جستجو کنید این است که مردم از چه وب سایت هایی برای پیدا کردن شما استفاده می کنند. از این برای یافتن وب سایت هایی که منجر به ترافیک بیشتری می شوند، استفاده کنید و وب سایت های مشابه را برای فرصت های لینک کردن دنبال می کنند.

موتور های جستجو

و بالاخره، بارزترین راه برای یافتن لینک ها،موتورهای جستجو هستند. با استفاده از این موتورها،جستجوی لغات کلیدی را انجام دهید و کلماتی را بکارببرید که تمایل به لینک کردن را نشان می دهند.کلماتی مانند فهرست، ارائه لینک، اضافه کردن لینک و دیگران به شما کمک می کنند تا به سرعت سایت هایی را پیدا کنید که به دنبال اضافه کردن سایت شما به لیستشان از منابع مهم هستند.

شما همچنین می توانید با استفاده از موتورهای جستجو به سادگی سایت هایی را در صنایع مرتبط پیدا کنید.بسیار شبیه به سایتی که در راهنماها پیدا کرده اید.این نتایج سایت های اضافی را که قبلا یافت نمی شدند را فراهم خواهد کرد که ممکن است فرصت های خوبی برای ساخت روابط ایجاد کند.

لینک ها یکی از مهمترین جنبه های ضروری  برای  جستجوگر ها ی موفق هستند اما راه یک جانبه برای انجام صحیح آن وجود ندارد.بسیاری از راه ها که می تواند کاوش گردد وجود دارد و بسیاری از فرصت های لینک کردن در انتظار کشف خود هستند.

قرار دادن همه اینها باهم

در بهینه سازی سایت موتور های جستجو  مخصوصاٌ برای انجام دشوار نیست، اما زمان بر است ونیاز به دانش کافی برای کمک به شما برای شروع مسیری جهت یادگیری شما دارد.بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای ذخیره پول توسط انجام موتورهای جستجو ی خوشان سعی خواهند کرد و آنها می توانند موفق شوند.تا زمانیکه آنها زمان مورد نیاز را نه تنها برای دستیابی به دانش بلکه اجرای آن به خوبی داشته باشند.

این مجموعه تحت پوشش  اساسی ترین جنبه های موتورهای جستجو است، اما باید به اندازه کافی  شما را در مسیر صحیح  هدایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *